Zniżki ubezpieczeniowe z jednoślada na dwuślad?

Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.

Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Postprzez trist » 3 sty 2019, o 08:55

Czy rzeczywiście jest tak, że zniżki ubezpieczeniowe z jednoślada przechodzą na samochód np osobowy? Załóżmy, że miałem przez 4 lata skuter, jeździłem bezszkodowo. Czy zniżki ubezpieczeniowe (na poziomie 40%), przejdą mi płynnie na samochód?
trist
MotoManiak
MotoManiak

Pojazdy: Romet i Mazda 323f

Postprzez Pani Kontekstowa » 3 sty 2019, o 08:55

Pani Kontekstowa

Re: Zniżki ubezpieczeniowe z jednoślada na dwuślad?

Postprzez karols » 3 sty 2019, o 12:03

Tak. Wiele osób tak właśnie robi, że kupuje za małolata jakiś skuter, motorynkę o bardzo małej pojemności - więc i ubepzieczenie, nawet w przypadku konieczności opłat bez zniżek za bezszkodową jazdę, czy też nawet wyższych stawek, ze względu za niski wiek są i tak bardzo niskie. A po kilku latach mozna w ten sposób dojść nawet do 60% rabatu.
Zwłaszcza, że jest wiele towarzystw, które aż tak nie drenują kieszeni młodych kierowców jakby sie mogło wydawać. Poszperałbym jeszcze na twoim miejscu z wykorzystaniem porównywarek ubezpieczeniowych np takich jak Superpolisa.
Ostatnio edytowano 29 sty 2019, o 10:39 przez karols, łącznie edytowano 1 raz
karols
MotoManiak
MotoManiak

Pojazdy: Opel Astra

Postprzez Signum » 11 sty 2019, o 23:13

Nie wiedziałem o tym. Ciekawy sposób na obniżenie w przyszłości opłat za samochód.
Signum
MotoManiak
MotoManiak

Powrót do Pomoc