Regeneracja lamp LED

Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Regeneracja lamp LED

Postprzez brader » 28 wrz 2021, o 15:30

Ktoś z Was próbował regenerować lampy led? Kiedyś po prostu wymieniało się żarówkę i lampa znowu funkcjonowała. A jak to jest z ledem? Widziałem ofertę https://regeneracja-led.pl/ , ktoś korzystał?
brader
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 22 paź 2015, o 16:14
Pojazdy: Renault

Regeneracja lamp LED

Postprzez Pani Kontekstowa » 28 wrz 2021, o 15:30

Pani Kontekstowa
 

Regeneracja lamp LED

Postprzez aro99 » 5 wrz 2022, o 11:14

Ja na szczęście mam starszy samochód i nie muszę regenerować lamp led. Żarówki wymieniam w miarę potrzeb, a kupuję je na iParts. To sklep motoryzacyjny, gdzie oferują wiele tego typu części samochodowych. Jeśli ktoś potrzebuje to serdecznie polecam
aro99
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 9 kwi 2020, o 11:22
Lokalizacja: Malbork
Pojazdy: VW Passat

Re: Regeneracja lamp LED

Postprzez glass » 17 lis 2022, o 22:17

Polecam pastę polerską do reflektorów marki Mafra, bardzo dobrze się nią pracuje, nie pozostawia żadnych zarysowań, pięknie wybłyszcza. Teraz ostatnio ją kupiłem na promocji połowę taniej
glass
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 19 lip 2011, o 15:49


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości