Cienki vs Poldek- Co lepsze?

Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Postprzez Koner » 27 paź 2008, o 21:16

silnik też duży i nie wiadomo jak u niego ze spalaniem i jaka dostępność części :?

Silnik nie jest taki duży,a ze spalaniem nie jest tak źle.Wiadomo że takim samochodem się wolno nie jeździ ale w 8l powinien się mieścić :) A części są jak w innych VW więc można je łatwo i tanio kupić :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Pani Kontekstowa » 27 paź 2008, o 21:16

Pani Kontekstowa
 

Postprzez rolnik1234 » 10 gru 2008, o 17:28

Dzisiaj na warsztatach namówiłem nauczyciela do odpalenia Poloneza o którym wcześniej wspominałem. Udało nam się otworzyć maskę. Nie było akumulatora tak jak sądziłem. Jedyny jakim dysponowaliśmy był akumulator od Bizona bardzo duży :D No ale wzięliśmy go podłączyliśmy. Nie było żadnego bezpiecznika, ale nie mieliśmy zamiaru nim jeździć :P Silnik za to kręcił. Odkręciliśmy świece iskry były na wszystkich. Więc pozostało nalać trochę paliwa bezpośrednio do filtra powietrza. Bo nie dysponowaliśmy taką ilością żeby nalać do baku :) Wsiadłem za kierownicę, a profesor wstrzyknął paliwka. Chwilę kręcenia i zaczął załapywać ale gasnąć. Trochę więcej benzynki i drugie podejście i silnik zapalił. Chodził bardzo równo i ładnie się wkręcał na obroty. Bardzo się z dziwiłem tym bardziej że stał bardzo długi czas. Trochę go przegazowałem zgasiłem i tyle. Niestety jeżeli nie znajdzie się kupiec to Poldek pójdzie na złom. :/
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez parcelak » 10 gru 2008, o 17:56

Może weźmiesz tego Poloneza :? Ile za niego chcą?
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez rolnik1234 » 10 gru 2008, o 17:58

Chciałbym go wziąć ale cena wyjściowa na pierwszym przetargu to 700 zł a to trochę za dużo mimo to. 300 zł bym dał ale nie wiadomo czy by się zgodzili :?
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez Komarcio » 10 gru 2008, o 18:40

Wiesz, bardziej im się opłaca sprzedać za 300 niż oddać na złom...
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez rolnik1234 » 10 gru 2008, o 18:49

Opłacać się opłaca tylko oni nie mają takiej kalkulacji. Bo jak coś jest szkoły to tak jakby było niczyje. A procedury sprzedaży są tak zawiłe że wygodniej jednak go oddać na złom. Bo do każdego sprzedawanego sprzętu musi być ogłoszony przetarg i komisja przetargowa itd :roll:
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości