daewoo tico-problem z kierunkami

Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

daewoo tico-problem z kierunkami

Postprzez kamilosm017 » 10 mar 2009, o 22:59

mam problem jechałem po mieście i kierunki przestali działać sprawdziłem awaryjne też nie działają na panelu nie świecą kotrolki od kierunków i od awaryjnych nawet nic nie tyka :( co mogło się stać????mam samochód pod blokiem i nie moge nim jezdzić bez kierunków pomocy!!!!
kamilosm017
kamilosm017
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 127
Dołączył(a): 25 sty 2008, o 11:38
Lokalizacja: goldap

daewoo tico-problem z kierunkami

Postprzez Pani Kontekstowa » 10 mar 2009, o 22:59

Pani Kontekstowa
 

Postprzez AnDr3w » 11 mar 2009, o 11:27

sprawdz bezpieczniki
Avatar użytkownika
AnDr3w
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 540
Dołączył(a): 15 sie 2007, o 15:43
Lokalizacja: LLB
Pochwały: 9

Postprzez Marcek » 11 mar 2009, o 13:22

Po pierwsze - musisz mieć książkę obsługi, a przynajmniej schemat elektryczny z opisem bezpieczników. Generalnie w Tico elektryka jest trochę namieszana, schematy sobie, a praktyka sobie. Niby jest to zależne od roku produkcji, ale u mnie żaden schemat nie pasuje w 100%. Ale do rzeczy. Nie mam w tej chwili przed sobą opisu, ale z tego co pamiętam, to są osobne bezpieczniki na kierunki i awaryjne. Skupiłbym się raczej na szukaniu przyczyny np. w urwanym kablu lub zaśniedziałej kostce, która jest punktem wspólnym awaryjnych i kierunków.
Tak więc czeka Cię niezbyt wygodne grzebanie pod kierownicą.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez kamilosm017 » 12 mar 2009, o 21:39

już naprawiłem :D wyjełem bezpiecznik i wsadziłem spowrotem i działają kierunki;) dzięki za pomoc/
kamilosm017
kamilosm017
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 127
Dołączył(a): 25 sty 2008, o 11:38
Lokalizacja: goldap


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 195 gości

cron