Fiat cinquecento 1100 sporting

Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Postprzez Artur » 9 paź 2009, o 20:10

Bo Fiat chce dołączyć do czołówki, ale jest ciężko, bo na to kasy trzeba, dlatego fiatą i autom z tego koncernu zarzuca się brak dynamiki, co jest prawda, przede wszystkim gra na tym VW i parę jeszcze innych marek, ale fiat dojdzie do czołówki i to dość szybko. Są już pierwsze jaskółki u fiata, nowe punto, bravo, właśnie panda i 500 nowa, ale czy fiat wyjdzie z kryzysu to się jeszcze okaże. Tylko, że z fiatem jest taki numer, że nie jest znów taki zły jak niektórzy uważają i to jest dość ciekawa sprawa. :)
Moje maszyny:
viewtopic.php?t=5665&start=0
viewtopic.php?t=6897&start=0

NAM MOTOMANIAKOM PŁYNIE W ŻYŁACH BENZYNA.
Avatar użytkownika
Artur
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4110
Dołączył(a): 25 gru 2007, o 14:33
Lokalizacja: Lubin

Postprzez Pani Kontekstowa » 9 paź 2009, o 20:10

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Alonzo » 9 paź 2009, o 21:18

Ja się najeździłem dużo nowymi fiatami dostawczakami, Scudo byłem we Włoszech a Ducato zjechałem polske i powiem tak, nie wiem co fiat widzi w tych małych silnikach, no do cholery jasnej jak w busie kładą 1.6! jak załadowaliśmy do tego 1,5tony to na autostradzie nie mogłem setki przekroczyć a w alpach pod górki na 3 wjeżdżałem a tam to są dopiero winkle i góry :D ale co mi się podobało w nich? niesamowita wygoda w środku, po 17godzinach jazdy non stop nawet mnie plecy nie bolały, lewarek w tak wygodnym miejscu ze ręka się nie meczy, niech tylko wsadza większe silniki i będzie gitara, bo to 1.6 jak na autostradzie na pusto 140 prułem to spalało z dyche a gdyby tam było 1.9 pewno by tyle samo schodziło a nawet mniej :P chociaż ja osobiście przy osobówkach to patrze w stronę bardziej luksusowych marek :D
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Artur » 9 paź 2009, o 21:25

Za bardzo nie trafiłeś z tym postem Alonzo, dlatego, że ci powiedziałem, że fiat był w kryzysie z tąd te małe silniki, ale to się zmieni obiecuję ci to, po za tym z tymi luksusowymi markami to też moim zdaniem cię trochę poniosło, podejrzewam, że ci chodzi patrz VW. :)
Moje maszyny:
viewtopic.php?t=5665&start=0
viewtopic.php?t=6897&start=0

NAM MOTOMANIAKOM PŁYNIE W ŻYŁACH BENZYNA.
Avatar użytkownika
Artur
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4110
Dołączył(a): 25 gru 2007, o 14:33
Lokalizacja: Lubin

Postprzez Konrad » 9 paź 2009, o 21:28

Ha małe siniki, małe silniki :] Teraz mój wujek składał bodajże abartha (buda z 500) do tego silnik 150km a było jeszcze 10 samochodów dla Ferrari z silnikiem 250 albo 200km to sobie wyobraź :mrgreen: Fiat teraz zmniejsza produkcję, w Tychach będą teraz Lancie robić.
Avatar użytkownika
Konrad
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 7324
Dołączył(a): 8 cze 2007, o 14:42
Lokalizacja: Lędziny
Pochwały: 3

Postprzez Artur » 9 paź 2009, o 21:32

Nie Quniuś, fiat robił taki numer, że dawał małe silniki i słabe, ale mam nadzieję, że już zmądrzeli trochę, bo juz wiedzą jak się na tym wychodzi. :F
Moje maszyny:
viewtopic.php?t=5665&start=0
viewtopic.php?t=6897&start=0

NAM MOTOMANIAKOM PŁYNIE W ŻYŁACH BENZYNA.
Avatar użytkownika
Artur
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4110
Dołączył(a): 25 gru 2007, o 14:33
Lokalizacja: Lubin

Postprzez Kuba » 9 paź 2009, o 21:50

Artuś nie mądruj się znowu...
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Konik » 9 paź 2009, o 21:59

Artur napisał(a):ale to się zmieni obiecuję ci to

Nie jesteś dyrektorem żeby obiecywać :mrgreen: To już ich sprawa co zrobią z tymi fiatami, znowu Artur nie tłumacz ich tak, bo oni wiedzą na pewno lepiej od Ciebie co robią ;)

Rzeczywiście macie racje, pandy są dobre, sprzedają się jak nie wiem. U mnie na wsi dużo pojawia się nowych Fiat Linea, ładne autko.
Obrazek
Avatar użytkownika
Konik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5415
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 08:34
Pojazdy: Jawa 50, WSK 125 M06-Z, Octavia RS, Honda Civic VI 5D MB2 97'

Postprzez Tomasek » 9 paź 2009, o 22:05

artur wie wszystko......ale jak widzę taką Linea i wsadzają do niej silnik 1.4 8V która jest dużym autem to po protu nie chcę wiedzieć jak to jeździ
Obrazek

KUPIĘ STOPKĘ CENTRALNĄ DO JAWKI!!
Avatar użytkownika
Tomasek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 762
Dołączył(a): 20 sty 2008, o 13:37
Lokalizacja: Rybnik->Centrum

Postprzez Artur » 9 paź 2009, o 22:06

Nie o to mi chodziło, jak jak słyszę, jak ktoś tak namiętnie krytykuje te fiaty, to normalnie w dołku mnie ściska, że mało dynamiczny i tak dalej. Co jest troche prawdą, ale fiat sam sobie taki los zgotował. :)
Moje maszyny:
viewtopic.php?t=5665&start=0
viewtopic.php?t=6897&start=0

NAM MOTOMANIAKOM PŁYNIE W ŻYŁACH BENZYNA.
Avatar użytkownika
Artur
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4110
Dołączył(a): 25 gru 2007, o 14:33
Lokalizacja: Lubin

Postprzez Kuba » 9 paź 2009, o 22:06

Tomasek to nei jeździ, to sięwlecze :yes: moja ciocia sobie to kupiła i szkoda słów
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Alonzo » 9 paź 2009, o 22:25

po za tym z tymi luksusowymi markami to też moim zdaniem cię trochę poniosło, podejrzewam, że ci chodzi patrz VW

nie VW to nie jest luksusowa marka, jak nazwa wskazuje VolksWagen, Volks- ludowy, lud Wagen- auto, w wolnym tłumaczeniu auto dla ludu. Nie ja jestem zauroczony amerykanskimi markami i luksuowe to miałem na mysli np cadillaca escalade czy jakiegoś dużego chryslera które z stanach sa w miare tanie.

A czemu nie trafiłem? opisałem co ja mysle o nowych fiatach a że jezdziłem tylko dostawczakami to je opisałem, wy piszecie o pandach, a silniki? sa oczywiscie wieksze wersje bo jest scudo nawet z 2,5JTD ale za to trzeba dopłacac a podstawowa wersja to 1.6jtd, kto normalny daje taki silnik do bądź co bądź auta cieżarowego, ale zrobiłem offtop tyle ze chciałem sprostowac
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Karol. » 9 paź 2009, o 22:26

no teraz odszedliśmy od tematu na ponad kilometr :D
Avatar użytkownika
Karol.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1384
Dołączył(a): 30 sie 2009, o 14:21

Postprzez Artur » 9 paź 2009, o 22:31

Alonzo, ale tylko chciałem powiedzieć, że ameryki nie odkryłeś, że fiat jest oszczędny w dawkowaniu mocy, a co się tym samochodom głównie zarzuca, że są mało dynamiczne, ale może już wyleczyli się z tej dżumy, mam taką nadzieję. :F
Moje maszyny:
viewtopic.php?t=5665&start=0
viewtopic.php?t=6897&start=0

NAM MOTOMANIAKOM PŁYNIE W ŻYŁACH BENZYNA.
Avatar użytkownika
Artur
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4110
Dołączył(a): 25 gru 2007, o 14:33
Lokalizacja: Lubin

Postprzez Komar Rider » 9 paź 2009, o 22:34

Wystarczy do małego Fiacika (nie mylić z Maluchem :D) typu Tipo (wspaniały samochód) jakiś swap czegoś większego i mamy kopa, przy małej masie :)

Karol! napisał(a):no teraz odszedliśmy od tematu na ponad kilometr


Gdzie tam. Raptem dwie strony spamu :D
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Alonzo » 9 paź 2009, o 22:44

Alonzo, ale tylko chciałem powiedzieć, że ameryki nie odkryłeś, że fiat jest oszczędny w dawkowaniu mocy,

potwierdziłem tylko wasza opinie, zreszta to ty w kazdym temacie piszesz o tym ze fiaty maja mało mocy
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 144 gości