[Suzuki Swift] Centralny zamek

Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

[Suzuki Swift] Centralny zamek

Postprzez Tomasek » 4 sty 2010, o 19:09

mam takie pytanie
bo swifcie zamki są już po 1 włamaniu no i są już troszkę wyrobione ,a do tego ten samochód nie lubi zimy ,widać że w jego rodzimym kraju zimy nie występują :D no i zamki marzną ,dzwi, no więc postanowiliśmy założyć centralny zamek ,żeby zamków w dzwiach już nie ruszać ,no myślałem żeby kupić jakiś zestaw z allegro do tego najlepiej z alarmem(za 2 lata będę nim jeździć ,a sam myślałem żeby alarm zamontować to będę miał wydatek z głowy :D ) no ,ale jest problem ponieważ nasz swift jest już wyposażony w centralny zamek ,ale otwierany normalnie z kluczyka czyli trzeba otworzyć normalnie jedne dzwi i otwierają się wszystkie ,czyli te siłowniki już są we wszystkich dzwiach i teraz jest problem jak do tego dołączyć tą centralkę co będzie otwierać dzwi pilotem żeby pasowało to z tą instalacją co w samochodzie jest a w tych zestawach są razem z tymi siłownikami. więc proszę o rady. jeśli będzie to trudne to pojedziemy do sklepu który zajmuje się alarmami itd..to że znając życie powiedzą że te alarmy i centralne zamki z allegro są do dupy i poleci nam jakiegoś za 400zł ,a samochód już ma 13lat więc taki drogi alarm i centralny zamek jest niepotrzebny w

Więc doradźcie jak postąpić :)
Obrazek

KUPIĘ STOPKĘ CENTRALNĄ DO JAWKI!!
Avatar użytkownika
Tomasek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 762
Dołączył(a): 20 sty 2008, o 13:37
Lokalizacja: Rybnik->Centrum

[Suzuki Swift] Centralny zamek

Postprzez Pani Kontekstowa » 4 sty 2010, o 19:09

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Marcek » 4 sty 2010, o 19:36

Musisz kupic centralkę CZ sterowaną pilotem (chyba są tez z wbudowanym alarmem). Wypinasz starą,wpinasz nową i to wszystko.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Tomasek » 4 sty 2010, o 19:45

Marcek napisał(a):Musisz kupic centralkę CZ sterowaną pilotem (chyba są tez z wbudowanym alarmem). Wypinasz starą,wpinasz nową i to wszystko.

no właśnie znalazłem centralkę alarmu do której można podłączyć centralny zamek , to że tam jest immobilaizer ,a my już mamy seryjny immo i nie chce żeby mi elektryka zwariowała i auto ani nie odpali :/

bo na allegro nie znalazłem samej centralki CZ bez siłowników
Obrazek

KUPIĘ STOPKĘ CENTRALNĄ DO JAWKI!!
Avatar użytkownika
Tomasek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 762
Dołączył(a): 20 sty 2008, o 13:37
Lokalizacja: Rybnik->Centrum


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 177 gości

cron