Punto- szarpie.

Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Postprzez Artur » 29 sty 2011, o 19:00

AnDr3w napisał(a):Wiecie co... Za kazdym razem jak wchodze na to forum i czytam wypowiedzi tych " młodych gniewnych" To mnie kur poprostu krew zalewa. Do jasnej cholery jak nie macie zielonego pojęcia o tym to po huk wtrącacie sie do tematu? Po to żeby nabijac posty bez celu? Wiecie kiedy krokowy pracuje? Znacie zasade działania silnika? Wiec po huk takie herezje prawicie?


Spokojnie, każdy mówi to co wie, a jest kilku ludzi co znają się na rzeczy, to zawsze sprostują, więc nie wiem skąd to oburzenie, większość tych starych samochodów działa na podobnej zasadzie tam gdzie króluje mechanika, więc spokojnie z takimi teoriami, wystarczy się trochę znać na mechanice i można pomagać, ja np. dużo nauczyłem się na rometach i maluchu, wiem, że moja wiedza nie jest kompletna, ale czasem w prostych sprawach mogę pomóc. Daj nam pomagać. :wink:
Moje maszyny:
viewtopic.php?t=5665&start=0
viewtopic.php?t=6897&start=0

NAM MOTOMANIAKOM PŁYNIE W ŻYŁACH BENZYNA.
Avatar użytkownika
Artur
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4110
Dołączył(a): 25 gru 2007, o 14:33
Lokalizacja: Lubin

Postprzez Pani Kontekstowa » 29 sty 2011, o 19:00

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Mateusz » 29 sty 2011, o 22:37

Mój przypadek był na wielopunkciaku. Tam też występują przepustnice...
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez dieludolfs » 29 sty 2011, o 23:34

Jeżeli auto chodzi na wolnych obrotach i nagle wciśnie się gaz do końca to silnik normalnie wkręca się na obroty?
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Postprzez radi126 » 31 sty 2011, o 15:00

Mateusz napisał(a):Mój przypadek był na wielopunkciaku. Tam też występują przepustnice...

Możliwe. Każdy silnik jest inny :wink: . Musimy zaczekać, aż razor coś odpowie.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Jest bóg, czy go nie ma?
Nie ma... nie ma... nie ma... nie ma...
Nie ma boga
Jest MOTÓR
Avatar użytkownika
radi126
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1574
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 11:14
Lokalizacja: Mońki

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 185 gości