[Astra F X16SZ benz] Wariujący wskaźnik poziomu paliwa

Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

[Astra F X16SZ benz] Wariujący wskaźnik poziomu paliwa

Postprzez Łukasz K. » 13 cze 2013, o 00:40

Witam. Ostatnimi czasy pojawił mi się problem dotyczący czujnika poziomu paliwa w zbiorniku... Otóż ostatnio na dość pustym baku doleciałem do stacji i zatankowałem około 25 litrów. Jednakże po odpaleniu wskazówka ani drgnęła do góry, leżała cały czas na dnie, rezerwa się paliła, potem nagle rezerwa zgasła i wszystko wróciło do normy(po jakiś 10km). Jednakże po zgaszeniu silnika gdy wsiadłem do niej ponownie wskazówka podniosła się tylko na czerwone pole, mimo tego, że zrobiłem jakieś 15km od tankowania. I teraz co uruchomienie silnika pokazuje inną wartość... Winny temu będzie czujnik, czy może okablowanie albo sam wskaźnik w kabinie? Zegary były wymieniane z tych bez obrotomierza na te z nim, stary licznik miał w=1102, a nowy w=1111, ale stary prędkościomierz przełożyłem do nowych zegarów. No i od samego początku był problem z rezerwą, zapala się dopiero kiedy zostały jakieś 2 litry w baku i za daleko już się nie pojedzie... Z góry dzięki za odpowiedzi i proszę o pomoc. Pozdrawiam
Obrazek
...TS350 638.1 - Marzenie czekające na spełnienie... <3
Avatar użytkownika
Łukasz K.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1625
Dołączył(a): 3 lis 2007, o 12:57
Lokalizacja: CGD
Pojazdy: Romet Router WS50 '12, Volvo S60 2.4i '02

[Astra F X16SZ benz] Wariujący wskaźnik poziomu paliwa

Postprzez Pani Kontekstowa » 13 cze 2013, o 00:40

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości