Renault kangoo tylna belka

Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Renault kangoo tylna belka

Postprzez Łukasz. » 4 cze 2014, o 18:34

Zaraził się! Od megane! :D

W megane po prostu wymieniłem ją na inną, na razie, ptfu ptfu odpukać, jest dobrze. A wczoraj kangur się trochę na lewy tył zarwał. Ale dzisiaj zrobiłem jakieś 150 km, by do kangura inną znaleźć, i nie ma nigdzie... Typowo brak. Na allegro ubogo, jakieś z krakowa ( :D ), no i nic ciekawszego właściwie nie ma. Więc kilka pytań:
-zapadł się na lewą stronę. Drążek pękł, dobrze myślę? Zrobią mi to tu? http://tylnabelka.pl/naprawa-tylnej-bel ... lt-kangoo/ (nie, nie reklamuje :D ) Bo tylko o tulejach i łożysku piszą (ponoć mam tą z dwoma drążkami), a dzisiaj raczej się do nich już nie dodzwonię :P
-belka z dwoma i czterema drążkami wzajemnie się zamieniają? czy się pogryzie?
-gdzieś w necie spotkałem się z opinią, że warto wymienić belkę na jakiś inny rodzaj. Na rurową czy jakoś tak. Co mam przez to rozumieć? Przecież ta z dwoma drążkami wygląda na rurową...
-mając warunki domowe, raczej ja, mistrz boszki, spawarki i mejsla raczej tego nie zrobię? :D
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Renault kangoo tylna belka

Postprzez Pani Kontekstowa » 4 cze 2014, o 18:34

Pani Kontekstowa
 

Renault kangoo tylna belka

Postprzez Łukasz. » 5 cze 2014, o 21:38

Dobra, temat nieaktualny. Znalazłem drugą belkę ;)
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 103 gości