[Problem] Xantia 1.8 - Gasnący silnik

Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

[Problem] Xantia 1.8 - Gasnący silnik

Postprzez Zardlris » 24 mar 2015, o 09:47

Witam wszystkich. Mam na imię jarek i jestem nowy na forum i proszę mnie od razu z G... nie mieszać bo nigdzie w postach nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.
Przytrafiła mi się dziwna historia.
Mam od trzech miesięcy Xantię 1,8 z 95r LPG IIgen . Wszystko było w porządku lecz przedwczoraj chcąc odpalić ją po wyjsciu ze sklepu okazało się że samochód zakręcił rozrusznikiem i zgasły kontrolki. Nic innego jak się odłączył akumulator. Podniosłem maskę i oczywiście pękła klema minusowa i się odłączyła. zapiąłem ją odpaliłem lecz okazało się ze nie mam wolnych obrotów i na LPG jak i na Pb.( Nadmienię że samochód był ciepły 10 min postoju) Gaśnie na każdych światłach i przy zmianie biegów. pomyślałem że może mapy się rozjechały więc pozostawiłem na noc z rozłączonym akumulatorem by komputer zresetować. Rano odpaliłem normalnie chodzi na jałowym lecz gdy tylko dostanie temperatury około 60 stopni znów gaśnie i nie ma różnicy czy to jest LPG czy Pb.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
__________________
serwis samochodowy katowice
Zardlris
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 09:39

[Problem] Xantia 1.8 - Gasnący silnik

Postprzez Pani Kontekstowa » 24 mar 2015, o 09:47

Pani Kontekstowa
 

Re: [Problem] Xantia 1.8 - Gasnący silnik

Postprzez Marcek » 24 mar 2015, o 12:55

Czegoś tu nie rozumiem. Po co zadajesz na forum tego typu pytania, skoro zajmujesz się reklamą serwisu samochodowego? Jeśli jest taki dobry, to na pewno poradzi sobie z usterką. Chociaż z drugiej strony dobry rzemieślnik chyba nie potrzebuje reklamy?
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości