immobilizer

Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

immobilizer

Postprzez maciekhu » 30 gru 2015, o 19:30

Witam wszystkich pisze do was z zapytaniem odnośnie pewnej kwestii a mianowicie szukałem już na wielu wielu stronach i potrzebuje prostej i konkretnej odpowiedzi (nie z typu a po co ci to wiedzieć itp) czy jest jakiś sposób na obejście immobilizera? pytam na przyszłość w razie gdyby np coś mogło mi paść a jest to możliwe.. nie chodzi mi o żadną wizyte w ASO jakiś "kruczek w prawie" luka dzieki której w nagłej potrzebie poradze sobie z tym w swoim samochodzie. :) Podzrawiam
maciekhu
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 82
Dołączył(a): 9 sie 2011, o 22:30
Lokalizacja: Zagórz
Pojazdy: romet pony

immobilizer

Postprzez Pani Kontekstowa » 30 gru 2015, o 19:30

Pani Kontekstowa
 

immobilizer

Postprzez Romecik2t » 30 gru 2015, o 21:33

Jasne ze sie da, wszystko sie da, tylko zalezy od danego modelu immo i czy wiesz jak to zrobic, ale na 100% sie da bo juz czytalem o takich akcjach, ale jak to nie powiem bo nie wiem :F
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

immobilizer

Postprzez maciekhu » 31 gru 2015, o 11:31

Przykładowo do reno megane III ph1 z systemem hands freealbo do reno clio 2 na kluczyk slyszalem o jakims kodowaniu ale przydaloby sie sprostowanie, znam dzialanie immo tylko ze co jakono zawiedzie jesli ktos da rade to prosze o pomoc :)
maciekhu
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 82
Dołączył(a): 9 sie 2011, o 22:30
Lokalizacja: Zagórz
Pojazdy: romet pony

immobilizer

Postprzez Łukasz. » 1 sty 2016, o 18:11

W megane ph1 wiem że taka możliwość jest. W instrukcji było to opisane, jak to zrobic, ale na szczęście nigdy mi się to nie przydało, więc nie zagłębiałem się w to, instrukcja zawsze leżała w aucie. A że megane to u mnie przeszłość, to niestety, nie pomogę, instrukcja poszła z autem...
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości