Fiat siena 1.2 problem elektryczny

Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Fiat siena 1.2 problem elektryczny

Postprzez Adamas1 » 5 mar 2019, o 11:31

Witam. Mam problem z fiatem. Mianowicie odpalam na benzynce pracuje na 2 cylindrach podbiegam do silnika odpinam kleme z ako i silnik pracuje normalnie na 4.... O co kaman? Usunełem wczoraj alarm bo niespodziewanie się uzbroił a mam go od 2016r. Przedtem na benzynce chodził oki a teraz jak ako odłączone ok a z ako 2 cylindry....

Zaczeło w sumię się od soboty wymieniłem filterek gazu i auto poniżej 2 tys obrotów gaśnie na lpg. Nie reaguje na regulacje. W poniedziałek zmieniłem ako na włączonym zapłonie na wyłączonym silniku i przez to alarm się uzbroił i go wyciełem i odblokowałem pompe paliwa niby działa ale coś nie tak. Raz że z lpg a dwa że benzyne z akumulatorem na 2 cylindry chodzi... Ahhh trzeba zastanowić się nad drugim tdi... Choć nie narzekam na eksploatacje fiata póki nie zmieniłem filterka
Adamas1
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1734
Dołączył(a): 5 lip 2009, o 09:22
Lokalizacja: okolice Chojnic
Pojazdy: 2x OGAR 200, OGAR 205, Komar 2350, Delta, rower Goplana 1966

Fiat siena 1.2 problem elektryczny

Postprzez Pani Kontekstowa » 5 mar 2019, o 11:31

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości