Suzuki Vitara S stuki podczas puszczania sprzęgła

Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Suzuki Vitara S stuki podczas puszczania sprzęgła

Postprzez Konnor » 10 cze 2020, o 22:31

Witam. Mieszkam w Danii i w piątek kupiłem samochód Suzuki Vitara S 2016 35 tys przejechane, udokumentowane, sprawdzone przez firmę i na skat więc licznik nie mógł być cofany.

Wczoraj odpalając auto miałem wyłączony Bluetooth w telefonie więc muzyka nie zaczęła grać i usłyszałem że podczas puszczania sprzęgła przy zmianie biegu z 1 na 2 i z 2 na 3 słychać pojedyncze ciche stuknięcie ( nie wiem jak to opisac, nie jest to stuknięcie jak metal o metal) dźwięk ten jest naprawdę cichy z bo żeby go usłyszeć muszę całkowicie wyciszyć muzykę.
Dźwięk ten słychać tylko podczas zmiany biegów bo wciskałem i puszczałem sprzęgło na wyłączonym silniku, na włączonym, nawet gdy miałem wbity bieg i cisza.

Ogólnie mówiąc to mój pierwszy samochód i się poprostu chciał bym dowiedzieć czy samochód wydaje dźwięki podczas zmiany biegow itp?

Wysłane z mojego ASUS_I001DC przy użyciu Tapatalka
Konnor
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 cze 2020, o 22:17
Pojazdy: Suzuki Vitara S

Suzuki Vitara S stuki podczas puszczania sprzęgła

Postprzez Pani Kontekstowa » 10 cze 2020, o 22:31

Pani Kontekstowa
 

Suzuki Vitara S stuki podczas puszczania sprzęgła

Postprzez Janusz73 » 22 cze 2020, o 06:21

W pierwszej kolejności bym sprawdził wały napędowe.
Janusz73
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1308
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 13:37
Pochwały: 44
Pojazdy: Ogar 205 Honda CB1000RA


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości