Jakie zawieszenie?

Dział opisujący drobne przeróbki, Wasze patenty, usprawniające technicznie lub wizualnie dwuślady.

Jakie zawieszenie?

Postprzez kamilczak » 21 gru 2020, o 18:57

Cześć, znalazłem takie zawieszenie gwintowane E39. Co myślicie na jego temat. Jest on firmy MTS, czyli dość dobra firma. Jeśli ktoś ma zawieszonko z tej firmy to proszę o jakąs opinię. Chętnie przeczytam wasze komentarze.
kamilczak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 lis 2020, o 16:26
Pojazdy: BMW E36

Jakie zawieszenie?

Postprzez Pani Kontekstowa » 21 gru 2020, o 18:57

Pani Kontekstowa
 

Re: Jakie zawieszenie?

Postprzez Beton » 17 maja 2021, o 22:19

kamilczak napisał(a):Cześć, znalazłem takie zawieszenie gwintowane E39. Co myślicie na jego temat. Jest on firmy MTS, czyli dość dobra firma. Jeśli ktoś ma zawieszonko z tej firmy to proszę o jakąs opinię. Chętnie przeczytam wasze komentarze.


Mialem u siebie w BMW E39 zawieszenie gwintowane MTS w wersji gold 2 lata. Byłem zadowolony, aczkolwiek uważałem, że było za miękkie i juz przy jednej osobie z tylu ocierało o nadkola.
Obecnie w E60 mam gwint ISC z regulacją twardości i jest niebo a ziemia w porównaniu z MTS.
Jeśli chodzi o stosunek cena/jakosc MTS jest bardzo dobrym wyborem. Natomiast uwazam, że lepiej troche dołożyć i kupić coś z regulacją twardości typu D2 racing, BC Racing, ISC ;)
Avatar użytkownika
Beton
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2321
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 13:33
Lokalizacja: Oława
Pojazdy: BMW E60 525d


Powrót do Modyfikacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości