Ogólna dyskusja

Postprzez sssTOMEKsss » 7 cze 2009, o 21:39

z tego co mi wiadomo będzie

model marcinga- motorynka (już gotów)
model Gerl@nta- romet komar (tak jak na zdjęciach)
model Hrolaka- romet ogar 200 (tak jak na zdjęciach)
model Kubasa- romet kadet (kadet tak jak na zdjęciach, wiecej nie wiadomo, brak kontaktu)

miał być też chyba simek ale nie wiem jak to będzie



Hrolak napisał(a):Czy pierdzielić się z takimi rzeczemi, robić wymyśle glify, zdobienia(co by zajeło więcej czasu), czy rzucić kilka teksturek, ładnie uformować i zostawić tak jak jest? Pytanie nie tyczy się wyłącznie ratusza, ale także wszystkich budynków.


wg. mnie nie warto sie z tym babrać, lepiej zająć sie i dopracowac bardziej modele moto czy też fizyki
Avatar użytkownika
sssTOMEKsss
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 14:51
Lokalizacja: Chocz
Pochwały: 5

Postprzez Pani Kontekstowa » 7 cze 2009, o 21:39

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Hrolak » 9 cze 2009, o 22:04

Co myslicie o tym, aby dodać coś w stylu GPS (tak jak w GTA)
Avatar użytkownika
Hrolak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 31 paź 2008, o 21:56
Lokalizacja: Łopiennik

Postprzez sssTOMEKsss » 10 cze 2009, o 11:39

pomysł bardzo dobry :)

Hrolak może by tak połączenie GTA i NFS

czyli np. jedziemy do jakiegoś budynku ew. gostka bierzemy coś tam od niego :D za dostarczenie np. dostajemy jakąś kase albo hmm tłok DDR xD

później np. mamy draga :D albo inny wyścig jedne na osobnej trasie albo w mieście

oraz coś jak fotki do gazet (nfs u2) ustawiamy pozycje trzaskamy fote i pojawia sie w danej gazecie, podczas dojazdu do tzw. gwiazdki gdzie trzaskamy fote do gazety można by uaktywnić ten GPS aby nas prowadził po mieście
Avatar użytkownika
sssTOMEKsss
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 14:51
Lokalizacja: Chocz
Pochwały: 5

Postprzez Kuba » 25 cze 2009, o 07:25

co do tego komara, to czemu takiego starocia modelujecie?? zróbcie jeszcze 2320 i pozostałe modele :D
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez sssTOMEKsss » 25 cze 2009, o 10:39

ma robic takiego to robi
;p

grunt ze bedzie
Avatar użytkownika
sssTOMEKsss
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 14:51
Lokalizacja: Chocz
Pochwały: 5

Postprzez Romecik2t » 3 sie 2009, o 21:11

Coś sprawa ucichła :cry: ale mam nadzieję że po wakacjach się to zmieni :]
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

Postprzez Hrolak » 4 sie 2009, o 22:35

No na razie stały etat mam przy tynkowaniu. Czasem jak mam wolny dzień to coś dodaję. Po wakacjach znowu ruszamy ostro :)
Avatar użytkownika
Hrolak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 31 paź 2008, o 21:56
Lokalizacja: Łopiennik

Postprzez Komar Rider » 6 wrz 2009, o 20:05

No i co z grą :) Hrolak zakończyłeś jż tynkowanie? :D
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez marcing17 » 6 wrz 2009, o 20:51

No widze postęp spory :F
///M42B18 136KM
Avatar użytkownika
marcing17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3722
Dołączył(a): 19 kwi 2007, o 20:31
Pochwały: 1
Pojazdy: Romet Pony 50M-2, Komar 2350, BMW E30 316i Coupe

Postprzez Mariusz » 6 wrz 2009, o 21:51

marcing17 napisał(a):No widze postęp spory :F


No chyba prędzej ten twój CADowski silnik odpali niż zobaczymy demo :P nie ma ruchu nie ma życia, no trudno sie mówi. Jedną demówke "gierki dla forum" mieliśmy :)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Pitucha » 7 wrz 2009, o 15:20

marcing17 napisał(a):No widze postęp spory :F


Mariusz napisał(a):No chyba prędzej ten twój CADowski silnik odpali niż zobaczymy demo :P nie ma ruchu nie ma życia, no trudno sie mówi. Jedną demówke "gierki dla forum" mieliśmy :)




Kurde, chłopaki, myślicie, że programowanie, to takie sobie chop siup? :/ To się niby wydaje, że to nie jest trudne, a tak na prawdę, najdrobniejszy szczegół, wymaga nowego kodu, algorytmu...

Widzę, że straciliście wiarę, w to, że to powstanie... Fakt, ruchu nie ma, ale Hrolak grę, robi tak na prawdę sam, chęć pomocy deklarowało wiele osób, ale tylko na tym się skończyło...
Jeśli chcecie zobaczyć, postaramy się wrzucić, plik, gdzie można już chodzić, po jako, takim mieście... Część jeszcze nie ma tekstur itp. ale skoro się tak pieklicie, to spoko... A poza tym, kurde, chłopaki, myślicie, że on nie ma niczego innego do roboty, tylko siedzieć na grą? Robota, szkoła, inne obowiązki, nauka, teraz jesteśmy w III gim., przed nami, test, trzeba by się do nauki przyłożyć... Ja osobiście, chętnie pomogę, ale ja się na programowaniu nie znam...
Prawo jazdy kat. A - 11.09.2012, kat. B - 27.04.2012 :]
Pitucha
*supporting
*supporting
 
Posty: 2522
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 12:23
Lokalizacja: Okolice Lublina
Pochwały: 2
Pojazdy: Peugeot 406 2.0 HDI 90KM

Postprzez Hrolak » 7 wrz 2009, o 16:17

Komar Rider napisał(a):No i co z grą :) Hrolak zakończyłeś jż tynkowanie? :D


Ostatni dom :) Wszsytkie ściany oklejone i 3 otynkowane, jeszcze tylko jedna :D Na weekendzie się zrobi.

Pipucha dziwisz im się, że się niecierpliwią? Wiem, że to długo trwa, ale działam :) Może nie widać, ale coś tam skubię :)
Avatar użytkownika
Hrolak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 31 paź 2008, o 21:56
Lokalizacja: Łopiennik

Postprzez Komar Rider » 7 wrz 2009, o 16:21

Ja nadal wierzę :) Głównie dla tego, że zobaczyłem za jaką dokładnością pracuje główny projektant :)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Pitucha » 7 wrz 2009, o 16:32

Głównie dla tego, że zobaczyłem za jaką dokładnością pracuje główny projektant :)


O to chodzi, że robiąc to tak dokładnie, to trzeba się trochę napracować :)
Prawo jazdy kat. A - 11.09.2012, kat. B - 27.04.2012 :]
Pitucha
*supporting
*supporting
 
Posty: 2522
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 12:23
Lokalizacja: Okolice Lublina
Pochwały: 2
Pojazdy: Peugeot 406 2.0 HDI 90KM

Postprzez Hrolak » 7 wrz 2009, o 17:08

Widzę, że się niecierpliwicie, a więc uspokoję was trochę. Wszedłem do programu modelującego, spojrzałem na moje miasto, stwierdziłem, że nie nadaje się do chodzenia po nim na razie. Więc zrobiłem na szybko ulice, podwyższyłem chodniki, dałem jakieś niebo i chmury. No i w związku z tym, że to na szybko to chodniczki są za dużo podniesione, ulice bez pasów, niebo do kitu, ale to tylko po to żeby wam pokazać co jest. Oczywiście to będzie zmienione, zostaną dodane znaki i latarnie co zmieni urok planszy. Jakieś pierdoły typu sygnalizacja, roboty drogowe. Jak się tych pierdół nazbiera to całkeim inaczej będzie to wyglądać.

A na razie coś takiego
http://www.sendspace.com/file/ukc6e1

Się nie śmiejcie :) Będzie lepiej :D

Jakieś bilboardy, motomaniaków niedługo rzucę :)
Miasto będzie większe. To jest jakieś 25% wszsytkiego, chyba że nie będzie mi się chciało to jakieś 50% :D Dalej będą jakieś długie puste trasy, co jakiś czas drogówka, stacja benzynowa. W mieście umieszczę jeszcze te budynki co robiłem wcześniej typu biedrionka itp. Nasz dom będzie na przedmieściach i tam będzie kilkadziesiąt takich domów. Jak zrobię modele na pic to zajme sie motórami :) Trochę lipnie sie jeździ tym moim (A byłbym zapomniał. To co jest w tym linku to nie jest jeżdzenie. Będzie inaczej. Na razie na piechotkę :) ) Jak już wspomniałem, bedzie mozna schodzić z motorku itp. Najprawdopodobniej nie będzie gps, a jedynie mapka po wciśnięciu jakiegosz klaswisza (coś w stylu Far Cry2) Ale jeszcze się zobaczy :). Po za miastem, te długie trasy wśród pól i lasów będą prowadzić do 4-5 wsi. I koniec mapki. Ew jakies trasy racingowe, ale dostepne tylko w wyścigach ;)

Pozdro 600V
Czyńcie dobro i komentujce :)
Avatar użytkownika
Hrolak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 31 paź 2008, o 21:56
Lokalizacja: Łopiennik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gra dla forum!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości