Dzielnica snów

Dzielnica snów

Postprzez Hrolak » 1 mar 2009, o 16:39

Witam!

Dostałem wiele próśb o zamieszczenie waszych modeli w grze. Nie chciałbym nikogo urazić, ale nie są one na poziomie jaki mnie satysfakcjonuje, ale tak sobie pomyślałem: "przecież nie mogę zrobić przykrości tylu forumowiczom" i wtedy nasuną mi się pomysł.

W grze będzie oddzielny teren "dzielnica", "miasto", w którym będą zamieszczane tylko wasze modele. Między innymi przystanek Pituchy i kilka modeli sssTOMKAsss.

A wiec, jeśli posiadasz swój model i twój nick nie brzmi jak któryś z powyżej wymienionych to wyślij owy modelik na hrolak[malpa]op.pl .

Takie pierdoły jak śmietniki czy ulice to sam zrobię, ale obiekty typu, kościół, posterunek policji, straż pożarna itp to mozecie popróbować.

W tym temacie będę pisać co jeszcze potrzebuje i wy możecie pisać co możecie zrobić :)

Dlaczego ocenzurowało mi: p i e r d o ł y <foch>
Avatar użytkownika
Hrolak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 31 paź 2008, o 21:56
Lokalizacja: Łopiennik

Dzielnica snów

Postprzez Pani Kontekstowa » 1 mar 2009, o 16:39

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Marcek » 1 mar 2009, o 17:07

Hrolak napisał(a):Dlaczego ocenzurowało mi: p i e r d o ł y

Ponieważ niektórzy używali fragmentu tego słowa (oraz wszystkich możliwych odmian) w znacznie mniej kulturalny sposób.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez sssTOMEKsss » 1 mar 2009, o 21:44

Hrolak moje modele mozesz obrabiac dowoli xD pisałem juz według twojego uznania, poprawiac i ulepszac, są do twojej dyspozycji

[ Dodano: 01 Mar 2009, 20:46 ]

aaa ja jeszcze robie obecnie piekarnie :P sporawy budynek, jeszcze pare zrobie z mojej miejscowosci
Avatar użytkownika
sssTOMEKsss
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 14:51
Lokalizacja: Chocz
Pochwały: 5


Powrót do Gra dla forum!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości