1972 Romet Komar 3 2350

Regulamin działu
Ogłoszenie o sprzedaży towaru powinno wyglądać następująco:
  • Dokładny opis przedmiotu
  • Cena
  • Kontakt
Ogłoszenia nie zawierające któregoś z wymienionych składników będą usuwane.
Mile widziane (ale nie konieczne) są zdjęcia oferowanego przedmiotu.

1972 Romet Komar 3 2350

Postprzez smyk » 14 lis 2009, o 22:51

Siema,
Mam na sprzedaż moje oczko w głowie jakim jest ROMET KOMAR 2350 Rok produkcji 1972. Stan motoru oceniam na idealny, jest świeżo po remoncie tj 13.11.2009, cały jego proces starałem się udokumentować (link do zdjęć poniżej). Motorower pomalowany na kolor wiśniowy, farbami MOTIPU. Został do tego profesjonalnie przygotowany, każdy element był najpierw zdarty do 'gołej blachy' później pomalowany podkładem, na koniec baza. Chromy na kołach bardzo ładne. Aluminiowe elementy wypolerowane. Elektryka położona na nowo. Ogumienie w bdb stanie, bieżnik nie zużyty. Silnik jest w super stanie, pali od ręki, sprzęgło działa prawidłowo, biegi nie wyskakują, jeszcze na częściach ZMD. Posiada wiele unikatowych części. Przy remoncie nie użyłem żadnej części produkcji teraźniejszej (a wiadomo, dzisiejsze części nie dorównują tym z tamtych lat do pięt) Niestety nie posiadam na niego dokumentów, jednak takiego staruszka który ma 37 lat myślę, że można zarejestrować na zabytek Nie ma żadnej fuszerki, robiłem motor dla siebie, jednak potrzebuję pieniędzy. Mam nadzieję, że trafi w dobre ręce. Gratis dodam wał i kilka części. Podaje link do strony ze zdjęciami robionymi podczas remontu: http://www.bikepics.com/members/smyku1/72komar/" target="_blank" target="_blank Zapraszam do obejrzenia i przejażdżki w Ostrołęce Kontakt: kom: 889-815-319 gg:3514094, w temacie lub PW.
Dodatkowo daje link do aukcji:
http://allegro.pl/show_item.php?item=818445418
smyk
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 cze 2009, o 22:29
Lokalizacja: Ostrołęka

1972 Romet Komar 3 2350

Postprzez Pani Kontekstowa » 14 lis 2009, o 22:51

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Pojazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 380 gości

cron