Stella w doskonałym stanie

Regulamin działu
Ogłoszenie o sprzedaży towaru powinno wyglądać następująco:
  • Dokładny opis przedmiotu
  • Cena
  • Kontakt
Ogłoszenia nie zawierające któregoś z wymienionych składników będą usuwane.
Mile widziane (ale nie konieczne) są zdjęcia oferowanego przedmiotu.

Stella w doskonałym stanie

Postprzez Michalk001 » 24 maja 2010, o 20:08

Witam - mam do sprzedania moją Stellę nad którą pracowałem ponad 2 lata. Motorek jest w doskonałym stanie, oczywiście jakieś małe rzeczy są do zrobienia lecz nie są to poważne wady. Zresztą nie ma sprzętów idealnych :P zawsze można się do czegoś przyczepić.
Motorek muszę sprzedać gdyż muszę kupić coś większego co przyda mi się w pracy a Stella nie da rady. Motorek jest po kapitalnym remoncie, silnik chodzi jak marzenie - poza tym trochę go ulepszyłem i osiąga na prostej prawie 60 km/h a z wiatrem nieco więcej chociaż spadło trochę przyśpieszenie. Posiada ona zapłon Charta co skutkuje bezawaryjnością i nie wymaga on obsługi. Dopracowałem także elektrykę, posiada dodatkowo stop i kierunkowskazy diodowe zasilane z akumulatora. Mam dodatkowo sporo części do silnika tak więc w razie czego jest zapas części, ale nigdy mnie jeszcze nie zawiodła poza małymi drobiazgami typu świeca czy zatkana dysza - lecz to typowe w tych sprzętach. Chcę za nią 700 złotych, co jest ceną nie wygórowaną jak na to ile w nią włożyłem, ale raczej za taki pojazd więcej nie wezmę. Oczywiście jest zarejestrowana i opłacona. Dla zainteresowanych polecam mój temat: Moja Stella powoli coraz lepsza - tam jest wszystko o niej.
Stella poszła w świat - 29.08.2007 - 7.06.2010, przez ten czas nigdy mnie nie zawiodła. Salmo kupione!!!
Salmo - aktualny przebieg: 17679km.
(sezon 2010 - 3321km)
(sezon 2011 - 6870km)
(sezon 2012 - 7467km)
(sezon 2013 - 21km)
Avatar użytkownika
Michalk001
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 436
Dołączył(a): 31 mar 2008, o 19:13
Lokalizacja: Piastów

Stella w doskonałym stanie

Postprzez Pani Kontekstowa » 24 maja 2010, o 20:08

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Pojazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 208 gości