JAWA 350 TS >Dżawasaki<

Regulamin działu
Ogłoszenie o sprzedaży towaru powinno wyglądać następująco:
  • Dokładny opis przedmiotu
  • Cena
  • Kontakt
Ogłoszenia nie zawierające któregoś z wymienionych składników będą usuwane.
Mile widziane (ale nie konieczne) są zdjęcia oferowanego przedmiotu.

JAWA 350 TS >Dżawasaki<

Postprzez Kleofas » 14 maja 2011, o 16:49

Oddam w dobre ręce moją dżawę. Rocznik 89, zarejestrowana, oc do 04.2012 oczywiście na chodzie. Jeszcze ciepła - dopiero co przyjechałem z Łodzi (MWB). Nie jest to sprzęt robiony na sprzedaż ani wyciągnięty ze stodoły, przeżyłem z nią wiele pięknych chwil i niełatwo będzie się z nią rozstać. Wszystko robione na bieżąco, w marcu generalka silnika (nie był zajechany lecz poszedł wodzik). Założone nowe kute wodziki, łożyska, simery itp. Góra sezon po szlifie, stan bdb, żadnych stuków, rwie jak głupia (żadna mz nie ma szans). Sprzęgło nie szarpie (rzadkość w ts) półautomat działa należycie. Zapłon tranzystorowy (na przerywaczach lecz bez kondensatorów, od ustawienia rok temu zero problemów). Kufry od kawy, na porządnych stelażach (śmiało można wieźć skrzynkę browaru), kierunki yamaszka, nowe manetki. Spalanie 5-6l. Wady - prędkościomierz oszalał, opona z tyłu się kończy. Mamy za sobą sporo tras dłuższych i krótszych, m.in 450 km w 1 dzień (Krynica Morska - Tomaszów Maz.) problemów nigdy nie sprawiała. Forumowicze zapewne kojarzą moje ostatnie przygody z pracą i dymieniem na 1 garnek na rozpoczęciu w Częstochowie, było to spowodowane luźnym klockiem środkowym karterów. Żałożenie nowego od p.Ruszczyka załatwiło problem. Jawa oczywiście jest za darmo jednak uszczerbki na psychice których doznam po sprzedaniu wyceniam na 1900 nowych polskich złotych. Do obejrzenia w Tomaszowie Maz., ew transport do uzg.
GSM: 691 222 134 GG:2653887
Obrazek

Foto:
https://www.aukcjoner.pl/gallery-demo/5804207.html
Prędkość może kiedyś zabije cię,
lecz dziś to ona żyć ci daje...
Avatar użytkownika
Kleofas
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 27 mar 2007, o 14:20
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Pochwały: 2
Pojazdy: 2 Polonezy i 6 motórów ;)

JAWA 350 TS >Dżawasaki<

Postprzez Pani Kontekstowa » 14 maja 2011, o 16:49

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Kleofas » 22 maja 2011, o 21:37

Up. Jawa straciła wolne obroty po mojej regulacji. Ciężko zapala i gaśnie na wolnych, w czasie jazdy jest ok. Z tej okazji promocyjna cena 1700 PLN do małej negocjacji.
Prędkość może kiedyś zabije cię,
lecz dziś to ona żyć ci daje...
Avatar użytkownika
Kleofas
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 27 mar 2007, o 14:20
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Pochwały: 2
Pojazdy: 2 Polonezy i 6 motórów ;)


Powrót do Pojazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 214 gości