[S] Unikatowy Romet Polo. Bardzo tanio!

Regulamin działu
Ogłoszenie o sprzedaży towaru powinno wyglądać następująco:
  • Dokładny opis przedmiotu
  • Cena
  • Kontakt
Ogłoszenia nie zawierające któregoś z wymienionych składników będą usuwane.
Mile widziane (ale nie konieczne) są zdjęcia oferowanego przedmiotu.

[S] Unikatowy Romet Polo. Bardzo tanio!

Postprzez makabra » 1 sty 2012, o 19:17

Witam, mam do zaoferowania unikatowy pojazd, całkiem inny niż wszystkie, jest to Romet Polo, pełnoprawny rarytas wśród Rometów. Motorower jest w pełni kompletny, oprócz kilku detali które są łatwe i tanie do dostania, i z pewnością znajdą się w garażu prawdziwego miłośnika tych sprzętów, mianowicie:

- Linka zmiany biegów
- Zmieniacz biegów
- Manetka zmiany biegów

Oprócz tych drobnostek moped jest całkiem kompletny, chromy są w doskonałym stanie, poza lekkim ubytkiem na ramce przedniej lampy.

Stan techniczny Rometa jest na razie mierny, już prawie odpala, jest iskra, benzyna dochodzi. Niestety silnik wymaga regulacji gaźnika i zapłonu, możliwe, że zmiany świecy, ale ja nie mam czasu na to wszystko.
Stan wizualny jest widoczny na zdjęciach. Powłoka lakiernicza wymaga wymiany, ale dla prawdziwego miłośnika motorowerów i domowego lakiernika nie sprawi to żadnego problemu, ponieważ teraz bez trudu można odtworzyć farbę w prawie każdym sklepie z lakierami. Farbę która w tym wypadku jest na prawdę unikatowa, znawcy tematu wiedzą, że Romety w kolorze jasnego groszku rzadko zjeżdżały z taśmy produkcyjnej, a co dopiero motor który został wyprodukowany w liczbie tylko 700 egzemplarzy!

Kilka zdjęć z aktualnego stanu motoroweru:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mało jest Rometów Polo z wysoką kierownicą.

Cena jaka mnie interesuje, to tylko 350 zł do negocjacji, pilnie potrzebuję pieniędzy. Cena jest realna, nawet bardzo niska jak na pojazd tego typu.

Kontakt:

Tel 721 088 015
gg 13259464
PW
e mail lukaszs2001@wp.pl


Pozdrawiam.
makabra
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 16 mar 2010, o 13:19
Lokalizacja: Sokółka

[S] Unikatowy Romet Polo. Bardzo tanio!

Postprzez Pani Kontekstowa » 1 sty 2012, o 19:17

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Pojazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 335 gości