Honda CM 125 mazowieckie

Regulamin działu
Ogłoszenie o sprzedaży towaru powinno wyglądać następująco:
  • Dokładny opis przedmiotu
  • Cena
  • Kontakt
Ogłoszenia nie zawierające któregoś z wymienionych składników będą usuwane.
Mile widziane (ale nie konieczne) są zdjęcia oferowanego przedmiotu.

Honda CM 125 mazowieckie

Postprzez McCoob » 28 sie 2012, o 11:19

Troszkę o motocyklu - Hondę kupiłem w takim stanie wizualnym jak jest teraz - widać, że motocykl miał szlif na prawą stronę - zbita lampa, kierunkowskaz i urwany prawy wydech (wydech prowizorycznie aczkolwiek skutecznie naprawiony). Jednak nie została zmieniona geometria ramy, kierownica jest prosta, więc Hondą spokojnie da się jeździć.



Silnik jest w stanie bdb. Fabrycznie posiada 12KM co jest ładnym wynikiem i pozwala rozpędzić motocykl do 105-110 km/h. Silnik dzięki dwom cylindrom wydaje ładny basowy pomruk na wolnych obrotach, ale lubi także zawarczeć po odkręceniu do oporu manetki gazu.

Silnik zalany nowym olejem półsyntetycznym Mobil. Odpala na muśnięcie przycisku startera zarówno na zimnym i ciepłym silniku. Sam zrobiłem nim już około 500 km i nie sprawił mi żadnego problemu.



Z zewnątrz wygląda jak na zdjęciach, przydałoby się troszkę dopieścić chromy (wypolerować) , kupić lampę i szkło kierunku. Instalacja sprawna, wszystko działa, klakson, kierunki, światła mijania i drogowe, a także światło STOP.



Motocykl posiada także braki - co najważniejsze nie ma dokumentów, choć myślę, że nie jest to bardzo trudne trudne zadanie coś na to poradzić. Brakuje także:

-linki przedniego hamulca (pewnie można dobrać od jakiegoś polskiego zabytku)

-linki ssania (co także nie jest problemem, ponieważ można obsługiwać się ręcznie dźwigienką przy gaźniku)

-przedniej lampy i szkła kierunkowskazu jak już wcześniej pisałem.



Myślę, nie ogarnięcie braków (łącznie z dokumentami) nie przekroczy 600 zł... Ceny takich samych motocykli oscylują w granicach 3000 zł, więc "trochę" więcej niż ja cenię swój. Myślę, że warto go kupić z racji chociażby stanu silnika. Nie mówiąc już o tym, że motocykl jest w 95% kompletny i gotowy do jazdy.



Masz pytania, chcesz się umówić i zobaczyć jak jeździ Honda? Dzwoń 663 251 047!

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2593315747
Avatar użytkownika
McCoob
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 20 gru 2009, o 19:16

Honda CM 125 mazowieckie

Postprzez Pani Kontekstowa » 28 sie 2012, o 11:19

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Pojazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości