Romet Ogar 200 stan bardzo dobry oryginał od I właściciela

Regulamin działu
Ogłoszenie o sprzedaży towaru powinno wyglądać następująco:
  • Dokładny opis przedmiotu
  • Cena
  • Kontakt
Ogłoszenia nie zawierające któregoś z wymienionych składników będą usuwane.
Mile widziane (ale nie konieczne) są zdjęcia oferowanego przedmiotu.

Romet Ogar 200 stan bardzo dobry oryginał od I właściciela

Postprzez Lorrenzo » 23 lip 2013, o 21:22

Witam
Mam do sprzedania Rometa Ogara 200 z silnikiem jawy. Rometa kupiłem w zimę od pierwszego właściciela, na co posiadam wszystkie dokumenty wydane z salonu, czyli kartę gwarancyjną oraz rachunek. Romet jest zarejestrowany, opłacony i mam na niego umowę podbitą w urzędzie skarbowym. Jest w 100% legalny.
Kolor czerwony metallic, oryginalny. Całość oryginalna i nie przerabiana, prezentuje się doskonale.
Romet od nowości w jednych rękach, kupiłem go gdyż chciałem mieć taki pojazd w tak dobrym stanie, ma jakieś tam wiadomo zadrapania czy jakieś małe ubytki lakieru, nowy nie jest, ale myślę że można spokojnie powiedzieć, że zachował się w stanie bardzo dobrym, Wszystkie chromy wyglądają doskonale, wszystko działa, hamulce mocne, światła mocne, nawet klakson jest, Romet pali od kopa i jeździ bardzo dobrze. Długo nie był używany, więc trzeba go rozjeździć porządnie ;)

Co można więcej napisać, opony bardzo ładne, koła proste, nie ma rdzy

Zdjęcia załaduję dopiero jutro jakieś lepsze, póki co mam tylko to co widać ;)

Dziś już ciężko o takiego ładnego Romecika w takim stanie i to w dodatku ze wszystkimi dokumentami i OC


Dla forumowicza zniżka


ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Lorrenzo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 649
Dołączył(a): 10 lis 2012, o 20:55
Lokalizacja: Skarżysko- Kamienna
Pochwały: 4
Pojazdy: Toyota RAV4 03r Opel astra 16V 98r, Maluszek FL Dantom, sport x2, Ogar 200 i inne stare motory

Romet Ogar 200 stan bardzo dobry oryginał od I właściciela

Postprzez Pani Kontekstowa » 23 lip 2013, o 21:22

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Pojazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości