Romet Ogar 200 1987 "zrób to sam"

Regulamin działu
Ogłoszenie o sprzedaży towaru powinno wyglądać następująco:
  • Dokładny opis przedmiotu
  • Cena
  • Kontakt
Ogłoszenia nie zawierające któregoś z wymienionych składników będą usuwane.
Mile widziane (ale nie konieczne) są zdjęcia oferowanego przedmiotu.

Romet Ogar 200 1987 "zrób to sam"

Postprzez c64club » 25 mar 2014, o 18:06

Heyah.
Znacie mojego żółtego Ogara? Jest na sprzedaż, za symboliczną kasę.
Może brakować pojedynczych elementów z wyposażenia, ale za tę kasę...
Na kołach bardzo ładne oponki "sportowe" :P w rozmiarze 2,75-17. Foty wrzucę przy okazji albo na maila.

Nie ma karterów (ukradzione), ale mam do niego 2 kompletne wnętrza silnika po regeneracji - wały, skrzynie biegów, prądnice.

Obecnie motorower jest zakonserwowany, zarejestrowany, opłacony do grudnia, znajduje się (w większości) w Mysłowicach, silnik i kilka drobiazgów mam w Katowicach.

Nie mam kiedy go złożyć już ponad rok, niech służy komuś innemu. Cena 150 złotych.

Telefon 512075386.

Mam też 2 komplety łożysk (część rozmiarów NTN, część FAG) z luzem C3 oraz 2 komplety śrub imbusowych. Wszystko to było kupione, aby zrobić 2 silniki.
Obrazek Gmole, przyczepki, wózki boczne, przeróbki moto? Taaaaak Toczenie, spawanie, elektryka i inna "rzeźba" - jak ktoś potrzebuje Obrazek

Sprzedam:
-części do silnika Jawki, prawie wszystkie, regenerowane lub nowe. @ komplety "flaków" i komplet karterów
Mój moto FAQ - fakty, mity, porady
Avatar użytkownika
c64club
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1408
Dołączył(a): 25 paź 2008, o 19:40
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 13
Pojazdy: Komar 2320, Ogar 200 z silnikiem Lifan 139, Kingway Naked 50, Romet K125 z wózkiem bocznym

Romet Ogar 200 1987 "zrób to sam"

Postprzez Pani Kontekstowa » 25 mar 2014, o 18:06

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Pojazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości