Komar 2350 silnik na plombie

Regulamin działu
Ogłoszenie o sprzedaży towaru powinno wyglądać następująco:
  • Dokładny opis przedmiotu
  • Cena
  • Kontakt
Ogłoszenia nie zawierające któregoś z wymienionych składników będą usuwane.
Mile widziane (ale nie konieczne) są zdjęcia oferowanego przedmiotu.

Komar 2350 silnik na plombie

Postprzez marcing17 » 31 mar 2014, o 21:12

Witam

Mam do sprzedania nietypowego i jedynego w swoim rodzaju Komara 2350 :] Nie znam całej jego historii ale ile znam to opowiem.

Na początku zaznaczam że nie ma papierów.

Komar stał 15 lat u mojego dziadka pod szopą. Dostał go mój kuzyn i po wyczyszczeniu gaźnika okazało się że odpala i jeździ :) Motorek służył do przejażdżki "nad rzekę" i z powrotem. Jakiś czas później kuzyn uwolnił swoją wyobraźnię i powstało takie oto grafitti jak widać na zdjęciach.. Komarek się znudził i niedawno wpadł w moje ręce :)
Nie ruszałem go z wyglądu bo uznałem go za oryginalny i niepowtarzalny wytwór ^^,) Jedyne co zrobiłem to przegląd iskrownika, gaźnika, zalanie nowego oleju. Wymieniłem też simeringi na wale (spalał olej i kopcił). Niestety wtedy musiała zostać przecięta plomba aby dostać się pod pokrywę. Silnik na 100% nie rozbierany od nowości. Cylinder i głowica również nie ruszana, więc kompresja nie powala, ale jeździł dosyć fajnie :D
ogólnie maszynka trzyma się mechanicznie, nie jest wytłuczony, większosć linek oryginalne białe, silnik pracuje miękko i cicho i zupełnie inaczej niż każdy komar jakiego słyszałem. Elektryka sprawna.
Z wyglądu jak na fotkach widać. Czary - mary :) Na zdjęciach nie ma jedynie nowego siodełka z prawdziwej skóry w kolorze czarno - czerwonym, które teraz jest założone. Oryginalnie komar był wiśniowego koloru. Chrom na felgach prawdopodobnie ładny, tyle że zamalowany, raczej do uratowania :)
W chwili obecnej brakuje paru drobiazgów, gdyż przez zimę uruchamiałem drugiego rometa i były niezbędne, czyli: fajka, świeca, dysza główna w gaźniku, odstojnik kranika. Na życzenie kupującego można te graty przełożyć i odpalić bestię, żeby się przejechać :)
Niechętnie się z nim rozstaje bo to pamiątka, ale zbieram na większe moto.. Cena do negocjacji.. ;]

Więcej info pod telefonem: 726 339 552

Zdjęcia tutaj: http://tablica.pl/oferta/komar-2350-sil ... 5sNGf.html

Pozdrawiam Marcin :)
///M42B18 136KM
Avatar użytkownika
marcing17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3722
Dołączył(a): 19 kwi 2007, o 20:31
Pochwały: 1
Pojazdy: Romet Pony 50M-2, Komar 2350, BMW E30 316i Coupe

Komar 2350 silnik na plombie

Postprzez Pani Kontekstowa » 31 mar 2014, o 21:12

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Pojazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości