Elektryka na 6V pod aku, kierunki itp

Regulamin działu
Ogłoszenie o sprzedaży towaru powinno wyglądać następująco:
  • Dokładny opis przedmiotu
  • Cena
  • Kontakt
Ogłoszenia nie zawierające któregoś z wymienionych składników będą usuwane.
Mile widziane (ale nie konieczne) są zdjęcia oferowanego przedmiotu.

Elektryka na 6V pod aku, kierunki itp

Postprzez c64club » 29 cze 2009, o 22:37

Jak w temacie. Płytka z brzegowym złączem szpilkowym pod kostki Phoenix (aka "zielone"), kostki w komplecie. Płytka po testach, z nowych części o nadmiarowych mocach, zalane żywicą.
Opis i schemat w tutorialach. Nie sprzedaję jakiegoś tajnego patentu, tylko gotowy, złożony i uruchomiony układ do zamontowania w motorku. Schemat jak to wpiąć do instalacji i pomoc oferuję drogą elektroniczną. Kontakt c64club(at)o2.pl. Cena 25zł. To taki "bonus", bo układ robiłem dla siebie i testowałem, ale teraz projektuję nowy zintegrowany z zapłonem o regulowanym opóźnienium a tego i tak nie wykorzystam. Ma za sobą 20 godzin pracy w laboratorium i godzinę w motorze.
Obrazek Gmole, przyczepki, wózki boczne, przeróbki moto? Taaaaak Toczenie, spawanie, elektryka i inna "rzeźba" - jak ktoś potrzebuje Obrazek

Sprzedam:
-części do silnika Jawki, prawie wszystkie, regenerowane lub nowe. @ komplety "flaków" i komplet karterów
Mój moto FAQ - fakty, mity, porady
Avatar użytkownika
c64club
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1408
Dołączył(a): 25 paź 2008, o 19:40
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 13
Pojazdy: Komar 2320, Ogar 200 z silnikiem Lifan 139, Kingway Naked 50, Romet K125 z wózkiem bocznym

Elektryka na 6V pod aku, kierunki itp

Postprzez Pani Kontekstowa » 29 cze 2009, o 22:37

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Joke16 » 29 cze 2009, o 22:51

Jak bym to kupił to potrzeba mi jeszcze aku i kierunki?? Ile przesyłka??
Obrazek
Avatar użytkownika
Joke16
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 665
Dołączył(a): 25 sty 2009, o 15:14
Lokalizacja: Internet


Powrót do Części

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości