Komar 2350 całość/na części

Regulamin działu
Ogłoszenie o sprzedaży towaru powinno wyglądać następująco:
  • Dokładny opis przedmiotu
  • Cena
  • Kontakt
Ogłoszenia nie zawierające któregoś z wymienionych składników będą usuwane.
Mile widziane (ale nie konieczne) są zdjęcia oferowanego przedmiotu.

Komar 2350 całość/na części

Postprzez Łukasz. » 30 lip 2011, o 19:09

Oferuję komara 2350, ogólnie odpalał rok temu, dawno nie sprawdzałem, cyl nasmarowałem i do dziś dzień stoi. Simering jest do wymiany, najzwyczajniej w świecie mi się nie chce już w nim grzebać :P Szwankuje przód, nie wiem co jest, bynajmniej nie pracuje jak powinno. tylne koło 17', przednie (obecnie wykręcone, nie mam łożysk, lub wianków, nie wiem co tam siedziało :D ) 19. Kolor niebieski. Próbowałem reanimować ślimaka, niestety nie udało się, wiem że licznik sprawny (sprawdzany jakże profesjonalnym sprzętem, czyli linka w wiertarkę :P ).

Komar kompletny, jak coś mam jeszcze jakieś części do niego. Ogólnie posiada trochę niedociągnięć, dowód jakiś tam mam, nieopłacony jest. Trochę jest namieszane i nie mam do niego umowy. Mogę w razie potrzeby wskazać poprzedniego właściciela, z nim można spisać umowę, o ile planujesz go rejestrować. A, papiery w pralkę raz wpadły :D Nr identyfikacyjny czytelny, pojemność i rodzaj paliwa idzie doczytać, reszta już nie. No i najważniejsze, motorower obecnie stoi w WLKP, okolice Wolsztyna, to jest praktycznie w połowie między Poznaniem a Zieloną Górą. Dlaczego sprzedaję? Bo od dwóch lat się za niego zabieram, a i tak kończy się na tym, że spróbuję go przepalić i tracę motywację. Fajnie by było, jakby jednak działał, nieważnie gdzie, ważne by w dobrych rękach ;) Co do ceny, na pewno się dogadamy, ze względu na jego stan techniczny nie będzie wygórowana. Ogólnie wyglądał tak :arrow: http://motoalbum.pl/pojazd/4157 , ale wiele się nie zmieniło.

I jeszcze jedno: jak się zdecydujesz, będziesz musiał poczekać do października, nie ma mnie obecnie w kraju, do końca września siedzę u naszych zachodnich sąsiadów.

Jak jesteś zainteresowany, pisz najlepiej na PW, nie mam zwyczaju sprawdzać codziennie tego samego tematu.

PS. Daję tak czas do końca września, jak żadna oferta nie wpłynie, zostaje jednak u mnie.
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Komar 2350 całość/na części

Postprzez Pani Kontekstowa » 30 lip 2011, o 19:09

Pani Kontekstowa
 

Sprzedam komara 2350

Postprzez Łukasz. » 24 paź 2011, o 19:25

No to może inaczej :D

Sprzedaję go dalej, fakt, jakiś tam żal jest, no ale co zrobić. Lokalizację mam kiepską (co niektórym tłumaczyłem na gg wygląd, wymiary i dostęp do mojej "warsztato-szopy" :P ), więc podjąłem drastyczne kroki. Mianowicie: sprzedaję go na części. Zaczynamy:
-silnik cały, kompletny, czyli z gaźnikiem, zapłonem, świecą, magnetem, sprzęgłem, wszystkimi deklami. Jest on na dotarciu (nowy tłok+ pierścienie), jeszcze muszę go otworzyć i zajrzeć, czy nic nie nadaje się do wymiany. Koszt: 70 zł tak jak stoi, 100 zł po sprawdzeniu i doprowadzeniu do całkowitej sprawności (powtarzam, cały silnik).
-błotniki (przód i tył), malowane na niebiesko, źle nie wyglądają. Koszt: 15 zł za sztukę, 25 zł za zestaw
-lampa tylna - to nawet dorzucę jako gratis do jakieś paczki, ewentualnie po kosztach wysyłki
-lampa przednia - licznik działa (jak już opisałem, sprawdziłem wiertarką), przełącznik też sprawny. Koszt: 15 zł
-ślimak "na wcisk", może byc jako gratis do lampy, ewentualnie za 5 zł osobno (+ linka do tego prędkościomierza)
-zębatka z tego komara (nawet 2), nie wiem, ile to jest zębów :D Takie były w oryginale. Koszt: 10 zł za jedną/ 15 zł za obie razem
-bagażnik - nie ukrywam, troszkę pokrzywione w miejscu mocowania do błotnika, reszta w świetnym stanie. Kolor czarny, jakieś 2 lata temu malowana przeze mnie (czyli przez amatora amatorów :P ). Koszt: 15 zł
-pokrywy gaźnika - do pomalowania, całkowicie mi nie wyszło. Koszt: 10 zł za komplet
-bak - niestety, ze względu na obecne ceny paliwa, sprzedam go jako pusty :D Koszt: 30 zł (z korkiem i kompletnym kranikiem)
-wahacze - prosty, również malowany na czarno (tu akurat malowanie mi nawet nawet wyszło :D ). Koszt: 25 zł.
-podnóżki - ma fajne, okrągłe gumy :D nie malowany. Koszt: 10 zł
-podpórka centralna - też nie malowana, ale prosta. Chyba gdzieś była spawana, ale nie jestem pewien (jutro dam znać). Koszt: 10 zł.
-łańcuch :D Jeszcze pociągnie. Koszt: 10 zł
-kierownica, prosta, ze wszystkimi klamkami i manetkami (od gazu jest chyba manetka z WSK-i, ale nie jestem pewien...). Koszt:15 zł
-siedzenie (jednoosobowe, jakby się kto pytał :P), ma chyba jedną małą szparę (bo dziura to to nie jest :P). Koszt: 20 zł
-calutkie przednie zawieszenie (bez koła, przyda mnie się) - nie wiem, czy sprawne, czy nie, generalnie jest :P Koszt: 30 zł
-tłumik, trochę dziurawy. Koszt: 10 zł
-amory tylne (z wieśki :D), obie za 15 zł
-i rama dla chętnych. Nie wiem, czy to da radę paczką przesłać (podobnie również jak zawieszenie...), więc preferuję odbiór osobisty. Oczywiście na paczkę mogę się zgodzić, ale cena ramy wzrośnie o jakieś 20 zł. Do tego dorzucam papiery (ostrzegam, nie jest zarejestrowana na mnie, nie ma OC, umowy i wielu innych, ale w razie czego istnieje możliwość spisania umowy z poprzednim właścicielem, o ile jeszcze stąpa po ziemi :P ). Szczerze to wolałbym ją po prostu wywalić na złom, bo dużo komplikacji jest przy rejestrowaniu. Ale jak ktoś się uprze... Koszty:
-40 zł za gołą ramę, gratisowo (jeżeli chcesz) z tymi papierami co mam (czyli wyprany dowód :D ) + tablica (zielona), i jeżeli odbierzesz ją osobiście
-60 zł, jeżeli mieszkasz hen daleko i mam fatygować się z tym na pocztę (no i oczywiście ten papier i tablica, jeśli chcesz, jak nie, to zostanie mi na pamiątkę :P ).

I chyba wszystko wymieniłem, co posiada komar :D Koła zostają u mnie. Wszystkie podane ceny podlegają do negocjacji (szczególnie silnik, jeżeli nic w nim jednak nie będzie trzeba wymieniać) z wyjątkiem ramy, która to zostanie w razie czego wyjęta z motoroweru i sprzedana na złomie (wiele nie dostanę, a pozbędę się kłopotu). Przy zakupie kilku części, nie dość, że oszczędzasz na wysyłce, to udzielę chętnie rabatu ;)

Komar w całości nadal do sprzedania. Oceniam jego cenę na te 150 zł, również do negocjacji.
Zdjęcia dla szczególnie zainteresowanych. Pytaj też o poszczególne części silnika, niektóre mam w zapasie. Jutro dokładnie zamieszczę fotki tego, co mam luzem ;)
Kontakt na PW. W tematach zazwyczaj na zapytaniach się kończy...
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Komar 2350 całość/na części

Postprzez kuraś » 25 paź 2011, o 15:38

poszlo pw :)
kuraś
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 23:08
Pojazdy: gsx750

Komar 2350 całość/na części

Postprzez Łukasz. » 25 paź 2011, o 18:33

Z pewnych przyczyn, komara w całości już nie sprzedaję :D Jedynie części poza kierownicą, osłonami gaźnika, ramą i wachaczami. Po prostu zaczęły napływać oferty na poszczególne części. Reszta nadal na sprzedaż.
Łukasz. napisał(a):Jutro dokładnie zamieszczę fotki tego, co mam luzem ;)

Dzisiaj nie dałem rady, zobaczymy, co się da zrobić jutro.
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Komar 2350 całość/na części

Postprzez Adaś » 26 paź 2011, o 14:46

Jeżeli masz jeszcze zawieszenie przód i koła to daj znać na PW z ceną + ile wysyłka.
Avatar użytkownika
Adaś
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 652
Dołączył(a): 1 sty 2009, o 13:40

Komar 2350 całość/na części

Postprzez Łukasz. » 17 lis 2011, o 20:16

Dobra... Daję fotkę wszystkiego co mam jeszcze na sprzedaż ;)
Obrazek
O szczegóły i cenę elementów nie wyszczególnionych wcześniej proszę pytać na pw.
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Komar 2350 całość/na części

Postprzez Łukasz. » 20 lis 2011, o 21:33

Mam jeszcze bak, przednie koło z oponą i przód.
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Komar 2350 całość/na części

Postprzez Łukasz. » 9 gru 2011, o 23:52

Odświeżam, mam praktycznie wszystko, co na zdjęciu.
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Komar 2350 całość/na części

Postprzez Adaś » 11 gru 2011, o 12:34

Podaj cenę silnika stan i ile wysyłka na pw
Avatar użytkownika
Adaś
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 652
Dołączył(a): 1 sty 2009, o 13:40

Komar 2350 całość/na części

Postprzez vczesci.pl » 18 gru 2011, o 20:01

witam kolege. Widze ze szukasz uaza??
vczesci.pl
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 19:47

Komar 2350 całość/na części

Postprzez Łukasz. » 18 gru 2011, o 21:11

vczesci.pl, szukać szukam, ale na razie mnie nie stać :P
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Komar 2350 całość/na części

Postprzez Zenio-16 » 27 gru 2011, o 15:58

Kupiłbym wydech,jeżeli chromy są w dobrym stanie,oraz bak.
Edit:Oraz całą przednią lampę.
Avatar użytkownika
Zenio-16
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 192
Dołączył(a): 16 lis 2011, o 17:38
Lokalizacja: Lipsko
Pochwały: 3
Pojazdy: Romet 50 t 3 oraz 4 komary 2351 :)

Komar 2350 całość/na części

Postprzez Łukasz. » 27 gru 2011, o 21:41

Zenio-16 napisał(a):jeżeli chromy są w dobrym stanie

tu jest właśnie problem, bo nie jest w pięknym stanie...
Bak jest.
Przednia lampa chyba jest kompletna, muszę zajrzeć. jak coś to pisz na PW ;)
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Komar 2350 całość/na części

Postprzez ADAMxD234 » 6 sty 2012, o 19:09

Za ile silnik+wysyłka? :hmm:
sprzedam części do komara 2350 pisz na pw a może coś znajde
ADAMxD234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 69
Dołączył(a): 4 sty 2012, o 20:53
Lokalizacja: Bielsko-biała
Pojazdy: Romet 50t-1

Komar 2350 całość/na części

Postprzez Łukasz. » 11 sty 2012, o 17:06

Prosiłem, żeby na PW...
ADAMxD234, za silnik, w stanie tak jak stoi (czyli kompletny, ale chyba simer puszcza, bo olej ciągnie) chcę 70 zł. Nie wiem tylko, ile dokładnie waży i jaka cena z przesyłką.
Pisz na PW, to się dogadamy, i podam jeszcze kilka szczegółów dotyczących silnika ;)
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Następna strona

Powrót do Części

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości

cron