Cylinder Simson 60/4 DDR nowy + tłumik, spawak, Cylinder am6

Regulamin działu
Ogłoszenie o sprzedaży towaru powinno wyglądać następująco:
  • Dokładny opis przedmiotu
  • Cena
  • Kontakt
Ogłoszenia nie zawierające któregoś z wymienionych składników będą usuwane.
Mile widziane (ale nie konieczne) są zdjęcia oferowanego przedmiotu.

Cylinder Simson 60/4 DDR nowy + tłumik, spawak, Cylinder am6

Postprzez Pitucha » 2 lut 2012, o 21:14

Witam. Mam do sprzedania przerobiony oryginalny cylinder do Simsona. Został zrobiony na 60ccm, 4 kanały płuczące, rozwiercony na 21mm, króciec, kanał wydechowy poszerzony i wypolerowany, ssący też zmodyfikowany. Dokładnej specyfikacji nie pamiętam, ale już dla zainteresowanych mogę ją gdzieś znaleźć, odgrzebać, bądź po prostu pomierzyć ;) Na cylindrze przejechałem może 300km, tak, że jest on jeszcze nawet nie dotarty :) Do cylindra mam też tłumik, wyspawany specjalnie pod ten cylinder, zgodnie z wyliczeniami osoby znanej i cenionej wśród znawców tematu, zajmującej się takimi pracami na zamówienie ;) Ogólnie Simson, na takim zestawie osiągał 80-90km/h ( nie konkretnie na tym cylindrze, ale na tym który miałem wcześniej, był zrobiony identycznie ), spalanie nie wzrosło drastycznie, wynosiło około 3-3,5l ( na gaźniku podróbce Dellorto 21mm ). Sprzedaje dlatego, że sprzedałem Simsona, a przed sprzedałem wyjąłem ten cylinder i tłumik i założyłem oryginalny 50ccm. Cylinder praktycznie nowy, bo miałem jeden taki, który niestety troszkę się przytarł, nie z mojej winy ( chętnym mogę opowiedzieć tą historię ), po wszystkim kupiłem następny, odszykowałem wszystko, ale trafiła się okazja to sprzedałem Simsona ;)

Mam tez nowy, nie używany cylinder do silnika am6, co prawda nie jest to oryginał, lecz jakiś zamiennik

Cena... I tu mam problem, nie wiem na ile to wycenić, bo nie orientuje się po ile to wszystko chodzi ;) Wiec strzelam, cylinder i tłumik - po 100zł za każde :) A cylinder do am6 - 50zł ;) Oczywiście, jeżeli ktoś ma jakieś inne propozycje, to bardzo chętnie ich wysłucham :)

Kontakt - 2173316 - gg, pitucha123@poczta.onet.pl lub 697797161 ;)
Prawo jazdy kat. A - 11.09.2012, kat. B - 27.04.2012 :]
Pitucha
*supporting
*supporting
 
Posty: 2522
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 12:23
Lokalizacja: Okolice Lublina
Pochwały: 2
Pojazdy: Peugeot 406 2.0 HDI 90KM

Cylinder Simson 60/4 DDR nowy + tłumik, spawak, Cylinder am6

Postprzez Pani Kontekstowa » 2 lut 2012, o 21:14

Pani Kontekstowa
 


Cylinder Simson 60/4 DDR nowy + tłumik, spawak, Cylinder am6

Postprzez piotrekp021 » 1 lip 2012, o 10:01

Nadal aktualne?
Drogi komarze spójrz mi prosto w oczy i powiedz, że nie "rozkraczysz się" w drodze do sklepu c(:
Avatar użytkownika
piotrekp021
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 18 lis 2011, o 19:39
Lokalizacja: Rozprza Łódzkie
Pojazdy: Komar 233 1973r./Romet 50t-1 1980r./Simson s51 1983r.


Powrót do Części

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 218 gości