[S]Silnik 3-biegowy 019

Regulamin działu
Ogłoszenie o sprzedaży towaru powinno wyglądać następująco:
  • Dokładny opis przedmiotu
  • Cena
  • Kontakt
Ogłoszenia nie zawierające któregoś z wymienionych składników będą usuwane.
Mile widziane (ale nie konieczne) są zdjęcia oferowanego przedmiotu.

[S]Silnik 3-biegowy 019

Postprzez Krzysiek.WRC » 18 kwi 2013, o 21:16

Witam, mam do sprzedania silnik z Rometa 50T1, jest to polski silnik 3-biegowy. Dwa lata temu z dwóch takich silników złożyłem jeden sprawny, na łożyskach jest minimalny luz, simmeringi nowe, kompresja jest dobra, na życzenie mogę zmierzyć, gwint na cylindrze dobry. Sprzęgło sprawne, skrzynia tak samo, dwa lata temu zęby były piłowane, żeby biegi nie wyskakiwały; zębatka zdawcza w stanie dobrym. Gaźnik to GM13F, brak jedynie pływaka, pokrywki i przepustnicy, w zapłonie brak cewek świetlnych, a magneto jest ze starszego Komara. Zasadniczym brakiem jest automat zmiany biegów, trzeba znaleźć sprawny. Silnik ogólnie jest sprawny, odpala, wkręca się na obroty, wszystkie biegi chodzą. Dla zainteresowanych prześlę filmik z pracy silnika.



Do silnika dodaję resztę części, które widać na zdjęciu: kartery lekko uszczerbione, cewki, przerywacz, kondensator, wałek startera ze sprężyną, choinkę zmiany biegów, zębatkę zdawczą, kopkę, dźwignię zmiany biegów, wodzik, automat ze złamaną podstawą oraz głowicę. Mam także kolanko wydechu z tłumikiem w stanie średnim, które dorzucę za 20zł.



Zapraszam do licytacji i kontaktu:



Tel. 661-151-432 (odpowiem na smsy, ewentualnie dzwonić po 16.30)

gg: 31142408

mail: krzysiek.wrc@onet.pl

Zdjęcia na aukcji:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3186103212
FSO Polonez 1.5 X '83
Fiat 126p FL '89
Romet Ogar 205 '87
Krzysiek.WRC
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 16 lis 2009, o 20:29

[S]Silnik 3-biegowy 019

Postprzez Pani Kontekstowa » 18 kwi 2013, o 21:16

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Części

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości