Cylinder 50/3/3M jawka/ogar 200

Regulamin działu
Ogłoszenie o sprzedaży towaru powinno wyglądać następująco:
  • Dokładny opis przedmiotu
  • Cena
  • Kontakt
Ogłoszenia nie zawierające któregoś z wymienionych składników będą usuwane.
Mile widziane (ale nie konieczne) są zdjęcia oferowanego przedmiotu.

Cylinder 50/3/3M jawka/ogar 200

Postprzez jablko » 8 maja 2013, o 22:33

Witam, mam do sprzedania czeski cylinder 50/3/3 na membranie. Większość powinna wiedzieć co taki zestaw robi - dużo lepszy niż zwykłe 50/4. Cylinder z tłokiem ( ten leciutki, ma dziury dostosowane pod membrany). Wszystkie kanały powiększone do bezpiecznej granicy, strojone na 8,5k.
ZESTAW JESZCZE NA DOTARCIU. Nie zrobiłem na nim nawet 100 kilometrów, gdyż przesiadłem się na coś większego, także jeszcze troszkę trzeba się pomęczyć i docierać.
Myślę że do ceny można sie dogadać. Mogę powiedzieć że za membranę dałem 40zł, powiekszenie, dorobienie kanałów i dołożenie membrany 230zł z przesyłkami, króciec 30zł, a tłok +dorobienie dziur 40zł (tłok dwupierścieniowy). W gratisie mogę dorzucić gaźnik który mi pracował z tym zestawem a mianowicie podróbka Dell'orto (19mm jak sie nie mylę. Kosztował 110zł). Cena na pewno nie będzie straszne, gdyż pozbywam się wszystkich gratów, które leża mi w garażu.
Zdjęcia: http://www.bikepics.com/members/przem578/p11/ nie ma tutaj membrany i gaźnika pokazanego. Cylinder na zdjęciach przed szlifem!
Kontakt: gg:2720145, telefon: 511604708
jablko
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 maja 2013, o 22:31
Pojazdy: ogar 200

Cylinder 50/3/3M jawka/ogar 200

Postprzez Pani Kontekstowa » 8 maja 2013, o 22:33

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Części

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 85 gości