[XUD9 1.9D] Silnik z osprzętem na części.

Regulamin działu
Ogłoszenie o sprzedaży towaru powinno wyglądać następująco:
  • Dokładny opis przedmiotu
  • Cena
  • Kontakt
Ogłoszenia nie zawierające któregoś z wymienionych składników będą usuwane.
Mile widziane (ale nie konieczne) są zdjęcia oferowanego przedmiotu.

[XUD9 1.9D] Silnik z osprzętem na części.

Postprzez Tomek » 4 cze 2017, o 11:36

Cześć.
Jestem w trakcie przekładki silnika do swojego Puga i mam trochę części do diesla. Auto stało 2-3 lata do momentu mojego kupna.
Generalnie silnik wewnątrz jest w stanie nie do końca znanym (tłoki raczej do wyrzucenia, reszta dziś się okaże), ale jeździł do momentu kiedy zaczął wyrzucać płyn ze zbiorniczka.
Pompa wtryskowa sprawna. Jeszcze jesienią odpalał tak.
https://youtu.be/X-FYlGDt4nk
https://www.youtube.com/watch?v=aCEBgMpIkuA
Zdaję sobie sprawę, że są różne, dlatego dla zainteresowanych sprawdzę numer seryjny oraz porobię dokładniejsze fotki już po wykręceniu.
Cena powiedzmy 90zł do negocjacji.

Alternator w stanie nieznanym. Z tego co pamiętam miał jakieś problemy z ładowaniem, ale też akumulator szybko tracił napięcie po odłączeniu prostownika przez co nie jestem pewny czy działa. Jeśli ktoś potrzebuje, to oddam za 20zł. :)
Rozrusznik sprawny, 30zł

Skrzynia biegów sprawna. Bardzo krótkie przełożenie, chyba od benzyny. Kod sprawdzę dla zainteresowanych. Zupełnie nie wiem jakie są ceny. Czekam na propozycje.

Ponadto mam to co widać na zdjęciach + głowica z wtryskami i kolektorami, całe wnętrzności silnika, "przepustnica" i w przyszłości pewnie zbiorniczki jeśli nie zmieszczę ich z nowym silnikiem. Zachęcam do pytania o pierdółki, może akurat ktoś potrzebuje czegoś, co nie występuje w ogłoszeniach ;)

Po rozbiórce postaram się wrzucić fotki części, które będę uważał za zdatne do jazdy. Słupek i głowica aktualne do piątku ponieważ chcę zrobić miejsce w garażu. Osprzęt zostanie pewnie do końca miesiąca.

Kontakt:
- forum
- tel. 721 834 856.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

[XUD9 1.9D] Silnik z osprzętem na części.

Postprzez Pani Kontekstowa » 4 cze 2017, o 11:36

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Części

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości