Wykonam remonty motorowerów!

Wykonam remonty motorowerów!

Postprzez Szrot » 24 paź 2010, o 18:48

Opis usługi: Mogę wykonać remonty motorowerów: Jawka, Romet, Simson, Komar, a także skuterów 2T ( nie przyjmuję wtrsyskowców ani 4T), oraz 2 suwowych biegowców z silnikami Am6.

Ceny, zależą od typu roboty mogą się wachać od 40 do 200 zł. Za różnorakie regulacje biorę 20 zł.

Przyjmuję motorowery tylko ze śląska i bliskich okolic typu małopolskie i opolskie i tylko na zasadzie dowozu i odbioru, żadnych wysyłek

Wszystkie potrzebne części kupuje klient


Drobny przykład:
Przywozisz mi Ogara 200, powiesz co z nim robić np. Kapitalka, wał zmienić, łożyska, wyregulować zapłon, ja kupuję części, o których cenach informuję ciebie, zostawiasz mi motorek, wykonuję pracę, daję znać jak skończę, przyjeżdżasz, płacisz za części + robotę i cieszysz się motorkiem. Aktualnie nie gwarantuję szybkiej roboty, ponieważ mam także inne zmartwienia typu szkoła, ale napewno będę się starał zrobić to jak najlepiej.

Mogę także zrobić remont instalacji elektrycznej, np. naprawić niesprawne światła itp. (ojciec elektryk).

UWAGA NA WARSZTAT BIORĘ TYLKO JEDEN MOTOROWER, BĘDĘ ROBIĆ KOLEJKĘ, PONIEWAŻ NIE CHCĘ POTEM POZBIERAĆ 5 MOTOROWERÓW W JEDNO MIEJSCE I NIE POTRAFIĆ SIĘ Z NIMI WYROBIĆ. BĘDĘ ROBIŁ KOLEJKĘ, JEDEN ZROBIONY, DAJĘ ZNAĆ I BIORĘ NASTĘPNY Z KOLEJKI

NIE WYKONUJĘ PRZERÓBEK CYLINDRÓW, SPAWANIA WYDECHÓW ITP.


Kontakt: Pw, GG: 4095576
Avatar użytkownika
Szrot
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 10 paź 2010, o 20:48

Wykonam remonty motorowerów!

Postprzez Pani Kontekstowa » 24 paź 2010, o 18:48

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Usługi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości