samochody z USA

samochody z USA

Postprzez driveer » 22 paź 2009, o 17:26

Witam nie wiem czy w dobrym wątku piszę, ale mam takie pytanie. Co sądzicie o sprowadzaniu aut ze Stanów? Serfując na necie wpadłam na ciekawą stronę, gdzie oferują możliwość ściągnięcia min. z USA samochodów używanych jak i nowych. Ich oferta wygląda bardzo interesująco, bo można kupić samochód w cenach hurtowych bezpośrednio z aukcji samochodowych które dostępne dotąd były tylko dla dilerów. Poza tym gwarantują szybki i tani transport, wraz z dołączeniem raport Carfax, gdzie masz gwarancję legalności transakcji, przebiegu i historii pojazdów. Wszystko wygląda jak najbardziej w porządku :) dlatego ciekawi mnie czy ktoś z was korzystał kiedyś z usług firmy Carpaka.pl ?
driveer
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 14:27

samochody z USA

Postprzez Pani Kontekstowa » 22 paź 2009, o 17:26

Pani Kontekstowa
 

Postprzez SeLWaS » 26 sty 2010, o 13:58

Hmm, może dawno temu napisałeś temat ale ci odpowiem. Nie wiem jak się korzysta z usług Carpaka.pl, ale mój szfagier sprzedaje/sprowadza samochody z USA. Po stłuczkach, na życzenie klienta naprawia. Ogólnie oszczędzasz na takim samochodzie około 15-30 tyś. Cała transakcja trwa przez około 1-2 mies.
Obrazek
SeLWaS
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 126
Dołączył(a): 17 kwi 2008, o 15:04
Lokalizacja: za Krakowa

Re: samochody z USA

Postprzez Rafal122 » 3 gru 2022, o 08:51

czyszczenie historii auta z usa to obecnie bardzo popularna usługa wśród pasjonatów motoryzacji
Przede wszystkim należy to zrobić, aby móc w pełni korzystać z samochodu i taniej odprawić odprawę celną. Pomoże Ci to również w przyszłości sprzedać samochód po wyższej cenie
Rafal122
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2 lis 2020, o 21:29


Powrót do Pojazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości

cron