Romet Pony m2 (motorynka) 86'

Romet Pony m2 (motorynka) 86'

Postprzez kamil125 » 19 lut 2011, o 16:07

Nadszedł dzień sądu ostatecznego , hmmm , znaczy się czas rozstania się z motorynką
Ogólny stan oceniam na dobry , ze względu na poprzednich właścicieli , którzy nie obchodzili się z nią zbyt łagodnie . Nareszcie na jesieni dorwał ją kamil125 i trochę ją ogarnął 8) . Zrobiłem kapitalkę silnika i po tym śmiga jak szalona .Dokumentów niestety nie ma (nie sugerować się tablicą na fotkach , do motorynki jest stara zielona tablica) .Jak na tyle lat , to ewenementem jest org lakier w miarę dobrym stanie , ma jednak liczne rysy i zadrapania , ale nie przeszkadza to w użytkowaniu , chyba że ktoś jest pedantem i chce mieć wszystko full opcję . Nie posiada też przedniego błotnika , tylny , jak to w motorynkach często bywa jest połamany (stunt wieś) Słaby hamulec tylny , są to drobnostki , na które ja już nie mam chęci , bo mam inne moto i im też muszę dać trochę serca i uwagi , a że motorynka wpadła w moje ręce przypadkowo to odpaliłem i tak stoi , z czasu się tylko przejade po okolicznych bezdrożach.
Cena - 400 zł do negocjacji w postaci małej zniżki na paliwo :)
Fotki - (starałem się dać w miarę aktualne) http://motoalbum.pl/pojazd/5514 Pozdrawiam Kamil :)

[ Dodano: 19 Lut 2011, 15:19 ]

Proszę o usunięcie tematu - zła rubryka
Dla innych motocykle to zabawa , dla mnie to sens życia ...
Avatar użytkownika
kamil125
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 16 lis 2008, o 20:09
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Romet Pony m2 (motorynka) 86'

Postprzez Pani Kontekstowa » 19 lut 2011, o 16:07

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Pojazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości

cron