Gdzie albo czym ozonować?

Gdzie albo czym ozonować?

Postprzez Mat3 » 24 paź 2016, o 18:14

Kupiłem auto żonie (musiało mieć właścicieli brudasów, bo nie wiem kto inny mógłby doprowadzić auto do takiego stanu) i zapachy, które były w tym aucie to była jakaś masakra. Drapało w gardle, ubrania przesiąkały tym smrodem i na końcu jeszcze żona się rozchorowała. Byłem na ozonowaniu, filtr też wymienili i przez miesiąc było ok, ale potem znowu zaczęło śmierdzieć. Znowu ozonowanie i pomogło tylko tym razem na 3 tygodnie. Potem znowu ozonowanie i znowu spokój. Też na 3 tygodnie.

Już mam powoli dosyć. Chyba zdecyduję się na zakup ozonatora. Do tego zakładu w którym to robiłem mam daleko, 30km. Chyba taniej wyjdzie kupić ozonator, bo na zmianę auta raczej się nie zdecydujemy. Tutaj moje pytanie. Tego w internecie jest od groma. Jedni mówią, że taki, który generuje 5g/h wystarczy, a inni że minium 20g/h. Z kolei w tamtym zakładzie mówią, że najlepiej to kupić taki 40g/h. Już się zupełnie pogubiłem. W internecie jest tyle tego, że nie nadążam z odkrywaniem coraz to nowych wad i zalet każdego modelu, firmy itd. Znalazłem taki http://www.koronaozon.pl/portfolio/gene ... drowy-dom/ ale nie znam się. Ma dobre parametry i właśnie w tym zakładzie mają podobny, tylko 100g/h Wydaje mi się profesjonalny. Są jeszcze inne firmy takie jak Ozoneo, o którym chyba juz tutaj na forum ktoś pisał. Miał ktoś do czynienia z takim sprzętem? A może macie zupełnie inne. Pomóżcie, bo już wymiękam z tym.

Chyba, że leży mi gdzieś w aucie jakiś zdechły szczur albo mysz, wtedy już nie wiem co poradzić.

Pomóżcie. Może ktoś z Was ma ozonator na sprzedaż?
Mat3
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 29 wrz 2016, o 17:52

Gdzie albo czym ozonować?

Postprzez Pani Kontekstowa » 24 paź 2016, o 18:14

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Usługi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości