Kupno samochodu

Dział w którym możecie zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące chęci kupna.

Re: Kupno samochodu

Postprzez Posimsonowany » 15 mar 2021, o 11:41

Rahl napisał(a):planuję kupić samochód, czy mogę być jedynym właścicielem na umowie kupna-sprzedaży, a zarejestrować to potem jako współwłaściciel z moim tatą? Wiadomo, chodzi o zniżki! Natomiast przy kupnie nie będzie mojego taty, będę sama.
Czy ma znaczenie czy to tato jest właścicielem a ja współwłaścicielem, czy na odwrót, jeśli chodzi o zniżki? Ma znaczenie kto go kupił?
nie, w wk to nie przejdzie,wiem bo sam tak chciałem zrobić a jak masz podwyższone oc to zniżki taty ci nic nie dają niestety,wiem bo studiowałem temat w tym roku przy zakupie swojego daily
Avatar użytkownika
Posimsonowany
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 533
Dołączył(a): 4 lis 2017, o 18:35
Lokalizacja: Puławy
Pochwały: 14
Pojazdy: Simson s51 enduro 1987, fiat 125p 1990, ursus c360 1982

Re: Kupno samochodu

Postprzez Pani Kontekstowa » 15 mar 2021, o 11:41

Pani Kontekstowa
 

Re: Kupno samochodu

Postprzez aro99 » 25 cze 2021, o 14:17

Ja niedawno kupowałem samochód i z ogłoszenia trafiłem na salon BMW Auto Premium z Rzeszowa. Tam oferują w dobrym stanie kilkuletnie samochody BMW: https://www.bmw-autopremium.pl/samochody-uzywane ;) Ja akurat mieszkam niedaleko, więc podjechałem na miejsce i pozytywnie się zaskoczyłem. Pojazdy utrzymane są naprawdę w dobrym stanie, mają niski przebieg i bogate wyposażenie. Jeśli ktoś poszukuje sprawdzonego salonu, polecam zajrzeć na ich ofertę ;)
aro99
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 9 kwi 2020, o 11:22
Lokalizacja: Malbork
Pojazdy: VW Passat

Re: Kupno samochodu

Postprzez glass » 30 lis 2022, o 16:47

Może w rozsądnej cenie auto, ale ciekawe jaka jest historia samochodu. Ważne jest sprawdzenie auta przed kupnem Gdynia i dostępna jest historia pojazdu po VIN i trzeba zawsze ją sprawdzić zanim się auto kupi
glass
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 19 lip 2011, o 15:49


Powrót do Kupno

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości