MotoManiacy.com w gazecie

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Postprzez Audi_tdi » 31 sty 2009, o 18:54

Ok,ok temat chyba można w każdej chwili usunąć....
Avatar użytkownika
Audi_tdi
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 176
Dołączył(a): 7 sty 2009, o 20:04
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postprzez Pani Kontekstowa » 31 sty 2009, o 18:54

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Komar Rider » 1 lut 2009, o 14:30

Ludzie nie rozumiecie?

To świetna reklama dla forum :) Wysyłamy im na mejla artykuł o MotoManiacy.com- najlepsze forum motoryzacyjne, piszemy o naszej rodzinnej atmosferze, o zlotach, pomysłach i jakieś dwie fotki ;)

To jest pomysł :roll:
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Audi_tdi » 1 lut 2009, o 16:58

Komar Rider napisał(a):Ludzie nie rozumiecie?

Niektórzy chyba nie...
Avatar użytkownika
Audi_tdi
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 176
Dołączył(a): 7 sty 2009, o 20:04
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postprzez Alonzo » 1 lut 2009, o 18:09

to wy nie rozumiecie, chodzi o to zeby to bylo PROFESJONALNIE zrobione, to ma dawac przykład o naszym forum, a jak to bedzie byle jak to w ogóle nam to nie potrzebne, Audi-tdi żle sie za to wziołes, najpierw powinienes napisac do adminów a pomysłem potem przedstawic projekt i dopiero admini powinni sie spytac uzytkowników co o tym sądza, ale ze sie wziołes za to od dupy strony, to tak wychodzi, no nic teraz przedstaw na forum projket tego tzn dokładnie wytłumacz wszystko i mniej wiecej podaj przykład jak to ma wygladac a nie...
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Audi_tdi » 1 lut 2009, o 18:22

Ja wiem tyle co ty, to co napisałem. Jak chcecie to piszcie do pionnera na GG i on wam wytłumaczy.
Alonzo napisał(a):Audi-tdi żle sie za to wziołes, najpierw powinienes napisac do adminów a pomysłem potem przedstawic projekt i dopiero admini powinni sie spytac uzytkowników co o tym sądza,

Mój błąd,jak chcecie to mnie wyrzućcie.
Avatar użytkownika
Audi_tdi
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 176
Dołączył(a): 7 sty 2009, o 20:04
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postprzez Alonzo » 1 lut 2009, o 18:47

ile masz lat, bo sie zachowujesz jak obrażone dziecko, skoro nie wiesz to sie dowiedz, ty rzuciłes ten pomysł to ty jestes za niego odpowiedzialny albo niech ktos kompetenty sie za to wezmie
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Johnny Moped » 1 lut 2009, o 19:54

Racja, jak już jest szansa to niech to bdzie fest zrobione a nie jakiś shit.
Wkleiłem sobie TO do podpisu


-Ogar 200
-CZ 175/487
-Simson S51 b1-3
Avatar użytkownika
Johnny Moped
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1759
Dołączył(a): 25 lis 2007, o 17:15
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Komar Rider » 1 lut 2009, o 23:02

Alonzo napisał(a):chodzi o to zeby to bylo PROFESJONALNIE zrobione


Czy cokolwiek na naszym forum było nie profesjonalnie zrobione? (koszulki, filmik, serwer SA:MP).

To chyba oczywiste, że jak już coś damy to to będzie idealne
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Piotrek » 1 lut 2009, o 23:26

Komar Rider napisał(a):
Alonzo napisał(a):chodzi o to zeby to bylo PROFESJONALNIE zrobione


Czy cokolwiek na naszym forum było nie profesjonalnie zrobione? (koszulki, filmik, serwer SA:MP).

To chyba oczywiste, że jak już coś damy to to będzie idealne


Dokładnie a to się nie zapowiada na profesjonalną robotę - zero szczegółów, a jak się o nie człowiek upomni to zostaną rzucone trzy słowa a potem wielkie przeżywanie jak to wszystko zostało ładnie wyjaśnione, a jak się napisze że dalej nic nie jest jasne to pojawiają się jakieś odsyłki na GG bo ten który rozpoczął temat przyznaje, że sam nie wiele więcej wie.. Jak temat przycichł (z braku konkretów więc nie ma co się dziwić) to pojawiło się obrażanie i jakieś wyrzuty :roll:

A prawda jest taka, że ten STREET RACING TEAM który to miał artykuł w gazecie (oto on: http://rafcsrs.cuu.pl/srt/images/gazeta/SRT%20WIAD%20swid.JPG) to klub a nie forum. A więc całkiem inna bajka, inne realia. Jak widać, zebrali oni się na jakimś spocie (na tym polega działalność klubu) i zaprosili redaktora tej gazety i to on zrobił o nich artykuł (bo artykuł pisze zawsze ktoś z gazety a nie ten opisywany sam o sobie). Tak, więc jak to miałoby wyglądać w przypadku forum? Na pewno nie tak jak padało w tym temacie, że mielibyśmy sami napisać coś o sobie i oni to opublikowaliby bo jak pisałem wyżej autorem publikowanego tekstu musi być ktoś z gazety, ktoś kto się spotka z danymi ludźmi, wysłucha ich, porobi fotki i sam opisze co zauważył o co w tym wszystkim "biega"

Nie ma problemu - zbierzmy się wszyscy aktywni u któregoś z adminów ale wszyscy i wtedy zaprosi się reduktora z jakiejś poważnej (nie tunignowej jak Ci z tego klubu) gazety i niech robią o nas artykuł.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Mariusz » 2 lut 2009, o 01:32

hmm, ale fakt że coś jest klubem zmienia całkowicie położenie, bo my jako forum na zlotach jak do tej pory spotykamy się po 5 osób, więcej chyba sie nie zdażyło, z reguły albo rodzice zabronią albo sprzęt nie dojedzie, więc o czym tu mowa? można by zaprosić redaktora jakiejś gazety na przyszły zlot w lato, ale pasowało by żeby Admin też byl, no i do jakiej gazety tu pisać? te o poważnych maszynach (jak nasze motory) raczej nie widziałem żeby opisywały kluby i fora motocyklowe, więc ciężka sprawa.
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Alonzo » 2 lut 2009, o 02:38

no moze w tym roku zlot wypali, narazie wszystko na dobrym tropie zeby było wiecej niz 3 użykowników z czego jeden z daleka :D
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Koner » 2 lut 2009, o 09:14

marycha_zielarz napisał(a):ale pasowało by żeby Admin też byl,

Ja postaram się dojechać na zlot :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez sutek » 2 lut 2009, o 11:00

Jak się nie mylę to strona Piotrka była w Świecie motocykli opisana no i jako reklama również. :) Mogę zrobić screena. Albo mi się myli.
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Mariusz » 2 lut 2009, o 12:12

zrób lepiej screena :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Mateusz » 2 lut 2009, o 14:12

Alonzo napisał(a):z czego jeden z daleka :D


Jeden? Ja bym nie powiedział że jeden, my tez mamy daleeeeeeko... :P
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 133 gości

cron