W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez Przemysław » 28 lip 2012, o 11:50

Patryk. napisał(a):Co bym zmienił ? - Piszę poprawnie po polsku. - bo na forum nie wszyscy tak robią

x1
Obrazek
Avatar użytkownika
Przemysław
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 555
Dołączył(a): 20 sie 2009, o 21:57
Lokalizacja: Sosnowiec

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez Pani Kontekstowa » 28 lip 2012, o 11:50

Pani Kontekstowa
 

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez Siczka » 28 lip 2012, o 12:02

Patryk., Przemek.B, - chcecie zmieniac świat to zacznijcie od siebie! :p piszecie ze chcecie tego wiec czemu nie widać nic takiego w waszych podpisach? wiem, niektórzy wklejają se obrazek i tyle ale np u Phantom'a da sie w to kliknąć wiec mozna poczytać, co nie?
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez Tomek » 28 lip 2012, o 12:14

Siczka, nie chodzi o wklejenie do podpisu i dalsze klepanie po swojemu, a ogólne stosowanie się do zasad. Ciężko się połapać jak ktoś pisze bez przecinków, kropek i dużych liter. Takie posty się po prostu omija...

Po za tym Chrome ma połączenie z gmailem i jednym kliknięciem można sprawdzić maile. Moim zdaniem pomysł bez sensu. Czasem jest tyle postów jednocześnie, że okienko zaraz się przewinie i dalej nic nie będzie widać.

------------------

Mam jeszcze pewien pomysł.
Jeżeli pracujecie nad mapą, to można byłoby dodać obowiązkowe okienko do wypełnienia "Rejon". Nie każdy chce podawać dokładną lokalizację, ale zgrubne umiejscowienie użytkowników na mapie pozwoliłoby lepiej organizować zloty.
Przy okazji mapa mogłaby być podzielona na te rejony np różnymi kolorami. Byłoby łatwiej nowym dodać się do poszczególnych działów w Motomaniacy Zone ;)
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8664
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez Romecik2t » 28 lip 2012, o 14:16

Tomek napisał(a):Siczka, nie chodzi o wklejenie do podpisu i dalsze klepanie po swojemu, a ogólne stosowanie się do zasad. Ciężko się połapać jak ktoś pisze bez przecinków, kropek i dużych liter. Takie posty się po prostu omija...


Dokładnie, ja np pomimo iż nie zawsze chce mi się zaczynać zdania z dużej litery, to jednak stosuję przecinki i kropki itp. tam gdzie trzeba. Staram się, oddzielać nowe myśli aby post jakoś wyglądał, ale niektóre wypowiedzi naprawdę są tak chaotyczne (czasem wychodzi na to, że jest 1 zdanie) że automatycznie się je pomija po przeczytaniu kilku słów.

Co do powiadomień, to przecież jest coś takiego chyba jak śledź temat i na emaila przychodzą powiadomienia o postach.
A co do emaila to już każdy ma swój na różnych serwisach więc sprawa indywidualna.

Mapa.. dobrze by było, gdyby była :D Nawet taka jak kiedyś, to już i tak było by super, pamiętam, że fajnie się to sprawdzało, klikałem i zaraz widziałem kto jest w okolicy :P
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez igrek97 » 29 lip 2012, o 15:38

Romecik2t napisał(a):Mapa.. dobrze by było, gdyby była

:yes:
Bez młota, to ch*j nie robota! :F
bedziesz sluchał @ igrek97, to zobaczysz jak skonczysz
Avatar użytkownika
igrek97
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3562
Dołączył(a): 22 paź 2010, o 18:59
Pochwały: 25
Pojazdy: sterta złomu

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez honda10282 » 29 lip 2012, o 22:27

Romecik2t, teraz Cię zagnę :mrgreen:

Romecik2t napisał(a):stosuję przecinki i kropki itp.




a zapomniałeś pzy np.

Romecik2t napisał(a):ja np pomimo iż nie


:mrgreen:

No mapa przydała by się. Fajnie by było gdyby była instrukcj kodów np." List=" ,a może sam zrobie i dodam jak by mi się nudziło to nie będzie czas stracony.^^
Avatar użytkownika
honda10282
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1489
Dołączył(a): 2 sty 2010, o 16:40
Lokalizacja: A co? spod jasła RJS
Pochwały: 22
Pojazdy: Komar MR232 "sztywniak"68r. & Romet Pony 50 M2 81r.

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez Romecik2t » 29 lip 2012, o 23:42

honda10282, Jestem tylko człowiekiem, mogę popełnić błąd, ale nie notorycznie, że z 1 postu wyjdzie pół strony tekstu i 1 zdanie :F
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez honda10282 » 30 lip 2012, o 14:12

Romecik2t, nie no wiem ,ale to tylko taki żart miał być :mrgreen: .
Avatar użytkownika
honda10282
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1489
Dołączył(a): 2 sty 2010, o 16:40
Lokalizacja: A co? spod jasła RJS
Pochwały: 22
Pojazdy: Komar MR232 "sztywniak"68r. & Romet Pony 50 M2 81r.

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez Patryk. » 1 sie 2012, o 16:56

Jeszcze jedno - jak już piszemy posty, to piszmy coś w nich a nie np. :
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :P


Aż nieładnie to wygląda moim zdaniem :wink:
Patryk.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2119
Dołączył(a): 25 lip 2009, o 11:35
Pochwały: 7

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez Stachu.G » 1 sie 2012, o 19:40

Szczególnie z ręki
władzy
8)
Pomogłem ? Kliknij pomógł
Stachu.G
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1036
Dołączył(a): 20 sty 2011, o 13:57
Lokalizacja: Podkarpackie
Pochwały: 42
Pojazdy: Romet Chart 210 70cmm

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez Romecik2t » 1 sie 2012, o 19:46

Stachu.G, Jakoś nie widzę, żeby ktoś z cytowanej "władzy" tyle emotek sypał w postach :D
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez Stachu.G » 1 sie 2012, o 19:50

Mam różowe okulary ? :D
Pomogłem ? Kliknij pomógł
Stachu.G
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1036
Dołączył(a): 20 sty 2011, o 13:57
Lokalizacja: Podkarpackie
Pochwały: 42
Pojazdy: Romet Chart 210 70cmm

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez Tomek » 13 sie 2012, o 20:10

Znów chodzi o mapę. Na innym forum podpatrzyłem mapkę użytkowników robioną na mapach google.
Są dwie opcje:
- admini/moderatorzy/wybrana osoba dodają mapę google i dodają adresy chętnych userów i edytują później mapę na prywatnym koncie google, albo specjalnym- forumowym
- admini... zakładają mapę, a później każdy chętny sam się dopisuje przez swoje konto google. Wada? Ktoś może narobić (umyślnie, albo i nie :D ) syfu i edytować cudze lokalizacje.

Moim zdaniem to ciekawa alternatywa dla normalnej mapy, zwłaszcza, że takiej nie mamy :|
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8664
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez Tomek » 11 paź 2012, o 07:04

Zmieniłbym ogłoszenie na górze strony. Konkurs dawno skończony, więc nie ma co wprowadzać ludzi w błąd.
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8664
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Postprzez Siczka » 11 paź 2012, o 22:29

A jak tak spytam Modów i Adminów - są te gwiazdki pod awatarem no i co? Szary motomaniak nie ma gwiazdki, Mod ma gwiazdek 5, zwycięzca konkursu też ma 5 gwiazdek no i co? A może by tak... Hmmm... Na przykład zrobić tak, że gdy ktoś się sporo udziela na forum, ma dużo pochwał czy coś to żeby zależnie od tego miał dodawane jakieś gwiazdki? bo tak jak by że tak powiem niewykorzystana opcja taka - jest ale się jej nie używa, a może by to odmienić? Jakie by forum nie było - ZAWSZE się spotykałem z tym, że jest albo ranga "młody", "bywalec", "majster" czy coś i zależnie od tego "stażu" na forum dany użytkownik ma zwiększaną liczbę gwiazdek, a to już szpan na dzielnicy i wgl :F Chyba, że nasze forum ma się wyróżniać pod tym względem? :F Na naszym forum tak patrze ze jest tylko ranga że Admin, Mod, zwycięzca konkursu i MotoManiak, a może by to tak po prostu zmienić? Niby szczegół a jednak inaczej to wygląda :)

Pozdrock!
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 402 gości