W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Postprzez endek » 24 paź 2007, o 19:53

no a dziale pomoc pisałoby sie ogólne usterki badz niedomagania motorków a jak by temta dotyczył odnośnie danego sprzeta to by sie pisało w nim :]

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Pani Kontekstowa » 24 paź 2007, o 19:53

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Piotrek » 25 paź 2007, o 00:15

No to uściślijmy:

- jakby ten dział miał się nazywać?
- jaką miałby hierarchię?
- troszkę dużo było by byś tych subfor bo ogólnie to motorowerów, motocykli i skuterów jest b. dużo

- jakie ogólnie to rozwiązanie dałoby efekty?
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Marcin1993 » 25 paź 2007, o 10:05

Moim zdaniem jest to zupełnie niepotrzebne, zrobi tylko niezłe zamieszanie, a podfór będzie tyle że kto to przeglądnie...
Marcin1993
 

Postprzez Mateusz » 25 paź 2007, o 10:23

Moim też, zamiast przejrzystego forum zrobi się szuflada pełna zbędnych półek :P
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez Mariusz » 28 paź 2007, o 01:44

to by miało sens ale gdyby zaimast topiców były... skróty do topiców... :P czyli że przy zakładaniu tematu klika się jakich pojazdów to dotyczy, albo że nie dotyczy, poza tym dotychczasowe topici przyjacie;e forum musieli by jakoś posegregować na mopliki, i wtedy można normalnie wejść do pomoc i jazda, albo do tego "wypisu" topiców na temat danego pojazdu. roboty w 3 dupy, praktycznośc podejrzewam że zniewalająca jak ktoś nei umie się posługiwać wyszukiwarką, i szpan ogólny bo na przemiastych forach nie ma czegoś takiego :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez bi-jay » 11 lis 2007, o 14:35

a ja mam jedną prośbe jak temat ma załużmy 80stron ton pisze 1 2 3...78 79 80 czy można by zlikwidować te kropki bo nieraz czytam od załużmy 40strony to cięzko mi to przewijać albo chodziać jakoś inaczej to zrobić w starym forum było chyba lepiej
Avatar użytkownika
bi-jay
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:37
Lokalizacja: Strzepcz

Postprzez rider » 11 lis 2007, o 15:33

Jak się czyta tematy jak należy, czyli od począktu do końca, strona po stronie to nie ma z tym żadnego problemu. A przynajmniej taki skrót nie zajmuje dużo miejsca.

Domyślam się, że wszyscy tak czytają (no bo jak można zabierać głos w dyskusji skoro nie zna się całego tematu? :lol: ) więc nie wiem za bardzo bi-jay o co Ci chodzi. ;p
rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 01:45
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Postprzez bi-jay » 11 lis 2007, o 21:12

wiesz jak przeczytam 10 ostatnich stron to wiem o co biega a jak mam mało czasu to czytam tylko najważniesze a te inne w niedziele
Avatar użytkownika
bi-jay
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:37
Lokalizacja: Strzepcz

Postprzez rolnik1234 » 11 lis 2007, o 21:13

10 ostatnich stron to łatwo tylko 10 kliknięć choć nie jestem pewien czy się nie pojawiają co 3 numery stron góra 10 kliknięć to nie tragedia :) nie ma co zmieniać
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez Igor » 13 lis 2007, o 19:54

ponieważ pewna grupa użytkowników tego forum interesuje sie samochodami lub ma swoje pojazdy (samochody) to może fajnie byłoby zrobić taki dział?? Tam wyrażali by swoje opinie na ich temat opisywali niedomagania, wiem że to forum jest o jednośladach aczkolwiek jest motoryzacyjne więc według mnie mógłby być taki dział.
Ale admini zrobią jak uważają najelpiej :)
Avatar użytkownika
Igor
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 291
Dołączył(a): 11 paź 2007, o 19:55
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Postprzez Koner » 13 lis 2007, o 19:59

To o samochodach można napisać w dziale off-topic i wtedy tematyka forum pozostaje niezmieniona :) Albo o swoich samochodach można napisać w dziale "nasze pojazdy" :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Tomciosz » 13 lis 2007, o 20:00

Według mnie, taki pomysł jest 50/50 ponieważ tematyka jest prawie taka sama ale zobacz ile tematów było na temat samochodów, a na temat motorków.
Ostatnio edytowano 13 lis 2007, o 22:13 przez Tomciosz, łącznie edytowano 1 raz
Jeżeli pomogłem, kliknij POMÓGŁ.

Romet Ogar 200 '89
ZZR Komar 2350-2351 ok 1974-75 [*]
"Ogary poszły w las..." S.Żeromski
"Gites było to słowo magiczne, słowo oznaczające
robotę tak dokładną i precyzyjną, że żadna maszyna ani przyrząd nie były w
stanie wykazać stopnia jej doskonałości." Baza sokołowska. Marek Hłasko

Każdy komar ma coś z kawasaki ZZR :P
Avatar użytkownika
Tomciosz
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 4996
Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 13:14
Lokalizacja: Biała Wielka i Sosnowiec
Pochwały: 88
Pojazdy: Ogar 200 Hyundai i30

Postprzez Igor » 13 lis 2007, o 21:03

adminie prosze o wypowiedź...
Avatar użytkownika
Igor
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 291
Dołączył(a): 11 paź 2007, o 19:55
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Postprzez Piotrek » 13 lis 2007, o 21:35

Igor00 napisał(a):ponieważ pewna grupa użytkowników tego forum interesuje sie samochodami lub ma swoje pojazdy (samochody) to może fajnie byłoby zrobić taki dział??


Tomciosz napisał(a):Według mnie, taki pomysł jest 50/50 ponieważ tematyka jest taka sama ale


Tematyka własnie nie jest taka sama. Już po adresie strony widać, że mamy do czynienia z MotoManiakami a nie AutoManiakami. Tytuł strony równiez nie pozostrawia cienia watpliwości: Forum o motorowerach, motocyklach i skuterach

Oczywiście rzeczą jasną jest, że wielu użytkowników ma już swoje własne cztery kółka albo przynajmniej już się interesuje tematem ich zdobycia a więc w związku z tym pojawiają się i pytania z tej dziedziny ale zmiana profilu forum a automoto raczej nie wchodzi w grę:

- domena straciła by sens, no chyba że byśmy kupili drugą domenę -automaniacy.com ;-) (a jest wolna :D)
- trzeba by również kupić nowe logo, bannery, UserBary, Naklejki - rozszerzone o nową tematykę;
- wiązałoby się to również ze stratą osiągniętej już pozycji w wyszukiwarce (każda zmiana tytułu strony równa się spadnięciu w dół w wynikach wyszukiwania i nowej kreacjo swojej pozycji)

Tak, więc czy to warte zachodu? Pewnie tak :-)

Ale na dzień dzisiejszy musi wystarczyć dział MotoChat gdzie to przecież jest właśnie miejsce stworzone na dyskusje poświęcone szeroko pojętej motoryzacji. Zresztą nic złego się nie stanie jak ktoś w Pomocy zapoda topic na temat samochodu ;-)
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Komarcio » 13 lis 2007, o 22:05

Mam takie samo zdanie jak admin. Jeśli chcecie pogadać o autach, to nikt wam tego nie zabrania. Nie ma sensu robić 100000 działów, bo wtedy forum robi się mniej przejrzyste.
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 443 gości