W tym temacie napiszmy co byśmy zmienili...

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Postprzez Piotrek » 24 cze 2007, o 21:51

Domysl się napisał(a):Ja zmieniłbym administratora który zamiast dac mi ostrzezenie upomniec wywlił moje kąto !!!! down 1


Po pierwsze to ja nikomu kĄta nie usuwałem.
Po drugie to Marcin też nikomu kĄta nie usuwał.. bo nie przypominam sobie abyśmy o czymś nawet podobnym dyskutowali. A wszystkie czynności administratorskie ze sobą omawiamy.
Po trzecie, jakbyś to przeczytał: http://motomaniacy.com/viewtopic.php?t=2 to byś wiedział, że nie usuwamy kĄt uzytkownikom oraz nie dajemy ostrzezeń.
Po czwarte jakby Twoje kĄto było usunięte to takiego czegoś by nie było: http://motomaniacy.com/profile.php?mode ... file&u=306

Jak widać takie kĄto istnieje..

Prawdopodobnie czyściłeś cookies i wylogowało Cię z forum i nie pamiętasz hasła.. Ale to nawet dobrze bo jak patrzę na Twoje wypowiedzi oraz na Twoje posty to naprawdę widać iż jeszcze za wcześnie abyś korzystał z czegoś takiego jak fora dyskusyjne.

ON-TOPIC:

Co do składanych tu propozycji to oczywiście jest przeanalizujemy. :-)
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Pani Kontekstowa » 24 cze 2007, o 21:51

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Mateusz » 25 cze 2007, o 22:39

Piotrek napisał(a):Problem już jest rozwiązany. Zresztą nie rozsyłalibyśmy e-mail'i gdyby tak nie było. :yes:


Adminie, ja nie dostałem maila :wink:

EDIT


Już doszedł :)
Ostatnio edytowano 26 cze 2007, o 21:46 przez Mateusz, łącznie edytowano 1 raz
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez MilanKo » 26 cze 2007, o 11:20

Trafik biedaczek zalozyl forum i zostal niedoceniony i teraz chce zwalac wszystko na Adminow a sam zawinil. Widzisz kolego na forum trzeba poswiecic czasu a nie na Sratatata i mam forum ale co to za forum? Gosci nie ma i co to za forum?
MilanKo
 

Postprzez filip32 » 27 cze 2007, o 10:04

wszystko jest ok :)
Avatar użytkownika
filip32
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 752
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 13:04
Lokalizacja: Brzozów

Postprzez Cosworth » 27 cze 2007, o 20:03

Moja propozycja jest taka :)

Zrobić Kategorię np: ''MotoManiacy Zone'' i w tej kategorii zrobić fora np: Centrum, Dolny Śląsk, Wrocław, zrobić te fora z któych jest najwięcej motomaniaków, i do dawać kolejne fora z czasem. I w takim forum ktoś by rzucił propozycje np: ''zlot na parkingu przy Tesco na Zachodniej'' kto będzie ? zbiórka o 9:15 daje przykład i w tedy była by szansa spotkania się, pokazania na żywo swoich motorków. Uwierzcie mi że to by przyciągneło mase nowych userów, a dla nas była by to czysta przyjemność.

Pozdrawiam Kliniu.
Avatar użytkownika
Cosworth
*supporting
*supporting
 
Posty: 350
Dołączył(a): 3 maja 2007, o 20:44
Lokalizacja: Ozorków
Pojazdy: różne

Postprzez sutek » 27 cze 2007, o 22:45

Kliniu napisał(a):Moja propozycja jest taka :)

Zrobić Kategorię np: ''MotoManiacy Zone'' i w tej kategorii zrobić fora np: Centrum, Dolny Śląsk, Wrocław, zrobić te fora z któych jest najwięcej motomaniaków, i do dawać kolejne fora z czasem. I w takim forum ktoś by rzucił propozycje np: ''zlot na parkingu przy Tesco na Zachodniej'' kto będzie ? zbiórka o 9:15 daje przykład i w tedy była by szansa spotkania się, pokazania na żywo swoich motorków. Uwieżcie mi że to by przyciągneło mase nowych userów, a dla nas była by to czysta przyjemność.

Pozdrawiam Kliniu.



ooooo!! Popieram, popieram bardzo mi sie to podoba. :D
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Piotrek » 27 cze 2007, o 23:26

Kliniu napisał(a):Moja propozycja jest taka :)

Zrobić Kategorię np: ''MotoManiacy Zone'' i w tej kategorii zrobić fora np: Centrum, Dolny Śląsk, Wrocław, zrobić te fora z któych jest najwięcej motomaniaków, i do dawać kolejne fora z czasem. I w takim forum ktoś by rzucił propozycje np: ''zlot na parkingu przy Tesco na Zachodniej'' kto będzie ? zbiórka o 9:15 daje przykład i w tedy była by szansa spotkania się, pokazania na żywo swoich motorków. Uwierzcie mi że to by przyciągneło mase nowych userów, a dla nas była by to czysta przyjemność.

Pozdrawiam Kliniu.


Godne zastanowienia :yes:

Niebawem chyba to wdrożymy :-)
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Robert12139 » 27 cze 2007, o 23:32

Ciekawy pomysł Kliniu , mi się podoba !!!
Simson jest bogiem , tuning nałogiem ,
freestyle zabawą a moc podstawą !!!
Avatar użytkownika
Robert12139
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 140
Dołączył(a): 1 kwi 2007, o 22:01
Lokalizacja: Pszów

Postprzez Lizard » 28 cze 2007, o 00:38

Główny problem to nasza ilość 8) Na jakimś forum samochodowym czy motocyklowym gdzie w jednym mieście jest ich minimum kilkadziesiąt to nie stanowi problemu i jak ktoś napisze "spotykamy się jutro pod Tesco" to chociaż kilka osób przyjedzie, a u nas jak np. ja napiszę, że spotykamy się w niedzielę w Strykowie pod marketem to będę miał na spocie jedną osobę- siebie. To też radzę wziąć pod uwagę...
Lizard
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1015
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:43
Lokalizacja: Łódź

Postprzez KLINAR » 28 cze 2007, o 09:48

no dlatego beda tam fora dla miejsc gdzie w jakims obrebie przykladowo min 5 czy 10 osob ;) bynajmiej ja mysle ze tak byloby dobrze
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Piotrek » 28 cze 2007, o 12:26

KLINAR napisał(a):no dlatego beda tam fora dla miejsc gdzie w jakims obrebie przykladowo min 5 czy 10 osob ;) bynajmiej ja mysle ze tak byloby dobrze


O.K.

Temat przyjmujemy do realizacji ale tylko pod warunkiem, że potworzą się frakcje (obszary) z minimalnie 5 osobami. Proszę zgłaszać takie obszary a użytkowników proszę pisać do których należą.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Mariusz » 28 cze 2007, o 13:07

obszar podczęstochowski do którego by się chyba załapali jeszcze Espen, Evil, ja, i pewnie dwóch jeszcze by się znalazło :P a tak wogóle to można było przecież ustalać takie rzeczy jak omawialiśmy lokalizację zlotu motomaniaków, i wtedy każdy miał prawo do zagłosowania na swoją lokalizację, jużnei mówiąc o tym że mógł zorganizować drugi zlot. wydaje mi się że skoro nikt wtedy szczególnej aktywności nie wykazywał, to i teraz nie będzie, ale zreszta pożyjemy-zobaczymy. ja przeciwny nei jestem, tylko pewnie się okaże że załapię się najbliżej do śląskiego okręgu gdzie mam 100km...
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Cosworth » 28 cze 2007, o 13:25

marycha_zielarz napisał(a): tylko pewnie się okaże że załapię się najbliżej do śląskiego okręgu gdzie mam 100km...



Piotrek napisał żeby mieć swój dział trzeba mieć minimum 5 osób, napewno kogoś jeszcze znajdziesz ;)
Avatar użytkownika
Cosworth
*supporting
*supporting
 
Posty: 350
Dołączył(a): 3 maja 2007, o 20:44
Lokalizacja: Ozorków
Pojazdy: różne

Postprzez KLINAR » 28 cze 2007, o 13:34

To moze warto bedzie zalozyc nowy temat w off top gdzie bedzie mozna sie wpisywac do konkretnych okregow? :]
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Cosworth » 28 cze 2007, o 13:45

Z dyskusją na temat tego nowego działu przenosimy się tam >> http://motomaniacy.com/viewtopic.php?p=23678#23678
Avatar użytkownika
Cosworth
*supporting
*supporting
 
Posty: 350
Dołączył(a): 3 maja 2007, o 20:44
Lokalizacja: Ozorków
Pojazdy: różne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości