Usuwanie spamu i zbędnych postów ze swojego tematu ?

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Usuwanie spamu i zbędnych postów ze swojego tematu ?

Postprzez Błażej » 12 sty 2010, o 00:02

Witajcie otóż męczy mnie jedna sprawa otóż za kazdym razem trzeb raportować post i fatygować admina i w związku z tym mam do Was admini takie pytanie czy nie dało by rady zrobic takiej opcji usuń post ?
A dlaczego a tak?
Sa ludzie ktorzy kochają robić off top w nie swoich tematach nie powiem mnie też sie zdarza ale kogos to moze wnerwiać i takowa opcja by sie przydała :)

Pomyślcie nad tym jak nie usuńcie
Avatar użytkownika
Błażej
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2734
Dołączył(a): 29 gru 2008, o 08:50
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Usuwanie spamu i zbędnych postów ze swojego tematu ?

Postprzez Pani Kontekstowa » 12 sty 2010, o 00:02

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Komar Rider » 12 sty 2010, o 00:15

Czyli proponujesz, aby każdy był moderatorem w swoim temacie? Ja myślę, że to by była zbyt duża "władza" dla każdego Użytkownika, gdyby mógł kasować cudze posty. Lepiej już chyba napisać do takiego spamera, z prośbą o zaprzestanie, a jak nie, to wystarczy napisać do Adminów i oni się już takim delikwentem odpowiednio zajmą ;)

A poza tym, takie działanie na pewno będzie się wiązać z wieloma modyfikacjami.
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Koner » 12 sty 2010, o 00:18

Blazej188 napisał(a):i fatygować admina

Ja często jestem na forum i chętnie zajmę się każdym raportem :wink:
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Karol. » 12 sty 2010, o 00:20

Komar Rider, jesteś strasznie przeciwny jakimkolwiek zmianom :/ otwórz się na lepsze :D a wracają do tematu, można to przemyśleć, choć jestem trochę przeciw :D
Avatar użytkownika
Karol.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1384
Dołączył(a): 30 sie 2009, o 14:21

Postprzez Koner » 12 sty 2010, o 00:24

otwórz się na lepsze

Lepsze raczej nie będzie jak ktoś napisze sobie post, a potem nagle zniknie bez żadnego wyjaśnienia.Jak autor tematu będzie mógł usuwać posty innych to naprawdę będą się działy cuda.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Karol. » 12 sty 2010, o 00:28

Karol! napisał(a):jesteś strasznie przeciwny jakimkolwiek zmianom :/ otwórz się na lepsze

To się odnosi do wszystkiego (co jest poruszone, nie bo jest dobrta, to po co polepszać), a temu osuwaniu to ja nawet jestem przeciwny ;)
Avatar użytkownika
Karol.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1384
Dołączył(a): 30 sie 2009, o 14:21

Postprzez Komar Rider » 12 sty 2010, o 10:24

Karol! ja po prostu potrafię spojrzeć obiektywnie na niektóre rzeczy ;) Nie jestem przeciwny zmianom, ale wszystko trzeba zawsze dokładnie przemyśleć.

Blazej188 rozumiem Twój problem, bo widziałem jak spamowali w Twoim temacie i jak apelowałeś o spokój, ale zwykły Użytkownik nie może sam usuwać postów innych Użytkowników.

Tak poza tym, to temat, który zakładasz, nie jest wcale Twoim tematem. Należy on do całego forum i wszyscy Użytkownicy maja prawo się w nim wypowiedzieć. Ty jako założyciel tego tematu masz prawo dbania o porządek w swoim temacie, prawo do narzucania konkretnego tematu do rozmowy, czy nawet stylu wypowiedzi innych. Jeśli Twoje apele do Użytkowników nie dają rezultatu, to od tego są Administratorzy forum. Do tego, za swoja zgoda, zostali powołani, aby pilnować porządku na forum i Twoim prawem, albo wręcz obowiązkiem jest zgłaszanie im wszystkiego, co uważasz za godne ich uwagi. Takie prawo dostałeś, gdy doszła opcja "Raportuj Post" i trzeba z niej korzystać. I gwarantuje Ci, ze jeśli Twoje zgłoszenia będą uzasadnione, to Admini na pewno nie będą się złościć, czy czuć pofatygowani ;)

To taki mój krotki monolog :D
Ostatnio edytowano 12 sty 2010, o 15:10 przez Komar Rider, łącznie edytowano 1 raz
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Koner » 12 sty 2010, o 11:46

Komar Rider-rzecznik prasowy forum motomaniacy.com :D :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Komar Rider » 12 sty 2010, o 15:06

Osobiście uważam, że Ciapek dał mi bardziej prestiżową rangę, ale jak kto woli :F
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Błażej » 12 sty 2010, o 15:06

Chodzi mi konkretnie o swoj temat
ale nie po to np ze Qunius ktory jest mądrzejszy ode mnie pisze cos co ja akurat wiem a ja to usuwam zeby napisac to samo zeby mysleli ze to ja to napisałem i to wiem nie!

chodzi mi o konkretny off-top i spam bo jak wiecie sa tu użytkowicy, ktory sa w tym mistrzami
no nie bede podawał przykładu ale wielu tutaj robi z siebie błaznów i niezbyt mi sie to podoba, dlatego to wymysliłem
ale niech jeszcze inni sie wypowiedza
Avatar użytkownika
Błażej
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2734
Dołączył(a): 29 gru 2008, o 08:50
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Postprzez Koner » 12 sty 2010, o 16:01

Blazej188 napisał(a):ale nie po to np ze Qunius ktory jest mądrzejszy ode mnie pisze cos co ja akurat wiem a ja to usuwam zeby napisac to samo zeby mysleli ze to ja to napisałem i to wiem nie!

Może Ty akurat nie będziesz tak robił ale przecież jak sam określiłeś na forum są użytkownicy,którzy
Blazej188 napisał(a):sa w tym mistrzami

i może im przyjść do głowy taki pomysł.Dlatego o wiele bezpieczniej jest zgłosić do admina niż samemu próbować to naprawić.Co prawa ma to swoje dobre strony ale nie ma pewności jak zachowa się dany użytkownik.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Laskos » 12 sty 2010, o 16:12

Karol! napisał(a):otwórz się na lepsze

Na lepsze? A co lepszego jest w tym, że bez żadnego wyjaśnienia zniknie jakiś post, co de facto jest zadaniem administratora? Bezsens. Na żadnym normalnym forum nie ma takiego bzdeta.
Zacieranie "eSa": 360/1000 km :F
Sezon zakończony. Nabite: 3100 km
Na SFT jest ***, jedziesz, muł taki ku*ewny i jak wyrwie, to nie wiadomo czy cisnąć, czy ratować plastiki, czy hamować

De gustibus non est disputandum.
Avatar użytkownika
Laskos
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 21:54
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez Błażej » 12 sty 2010, o 16:17

Dobra mogłes troche grzeczniej wyrazic swoją opinie
ja to uzasadniłem dlaczego

Laskos napisał(a):bzdeta.

aha cos jeszcze ?
Avatar użytkownika
Błażej
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2734
Dołączył(a): 29 gru 2008, o 08:50
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Postprzez Laskos » 12 sty 2010, o 16:24

A co w tym było takiego strasznie obraźliwego? Wyrażam swoją opinię i tyle, a że piszę to w takim stylu w jakim piszę, to nie powód do ciskania się.
Blazej188 napisał(a):aha cos jeszcze ?

Nie, to już wszystko.
Zacieranie "eSa": 360/1000 km :F
Sezon zakończony. Nabite: 3100 km
Na SFT jest ***, jedziesz, muł taki ku*ewny i jak wyrwie, to nie wiadomo czy cisnąć, czy ratować plastiki, czy hamować

De gustibus non est disputandum.
Avatar użytkownika
Laskos
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 21:54
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez Karol. » 12 sty 2010, o 19:01

Laskos napisał(a):
Karol! napisał(a):otwórz się na lepsze

Na lepsze? A co lepszego jest w tym, że bez żadnego wyjaśnienia zniknie jakiś post, co de facto jest zadaniem administratora? Bezsens. Na żadnym normalnym forum nie ma takiego bzdeta.

Laskos, ja to napisałem ogólnie a nie do tego tematu!
Avatar użytkownika
Karol.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1384
Dołączył(a): 30 sie 2009, o 14:21

Następna strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości