Prośba o zmiane opisu forum.

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Czy uważsz że te forum jest o skuterach??

Tak
9
43%
Nie
12
57%
 
Liczba głosów : 21

Prośba o zmiane opisu forum.

Postprzez SkuteRfan » 9 sie 2007, o 14:15

W tym poście zamieszczam prośbe do administracji forum: Zmieńcie opis swojego forum z obecnego "Forum o motorowerach, skuterach i motocyklach"

Doskonale wiecie skąd wziął mój pomysł, a dla niezorientowanych podam kilka argumentów:
- http://motomaniacy.com/viewtopic.php?t=42 - powiem tyle bluzgi lecą , aż miło( jak dla was oczywiscie)
-prawie wszyscy userzy nie znają się na skuterach( jedni wiedzą mniej, drudzy więcej), lecz gdyby laik chciał złóżyć silnik od komara, jawki pomogliby mu nawet przez gg lub skype'a , a silniczek pracował by po kilku godzinkach
-wystarczy spojrzeć na dział Nasze pojazdy, o nas
-i ogólnie równie dobrze można napisać że te forum jest kompendium wiedzy każdego działkowca :D

Moim zdaniem te forum ma taki związek ze skuterami jak te filmik z prawdą http://pl.youtube.com/watch?v=0CYKU9jmBK0
Obrazek
Avatar użytkownika
SkuteRfan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: ja to znam??

Prośba o zmiane opisu forum.

Postprzez Pani Kontekstowa » 9 sie 2007, o 14:15

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Piotrek » 9 sie 2007, o 15:05

Czy Ty nie masz problemów, że z takiej bzdurki robisz halo?

Nazwa forum świadczy o tym jaką tematykę obejmuje forum.

Jednym słowem z problemami jakich sprzętów możesz szukać u nas pomocy itp.

Powiem tak:

nasze forum jest o jednośladach no i skutery (do których NIC nie mamy - zrozum to!! Jedynie śmieszą nas te chińskie zabawki. Niedługo zrozumiesz czemu :/) również należą do tej grupy pojazdów. Prawda?

Zresztą jak już pisałem:

Nie masz innych problemów?

jak Ci forum nie pasuje to wybierz sobie jakieś inne a o naszym zapomnij. Skoro tak się upierasz.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Mariusz » 9 sie 2007, o 15:59

poza tym to najpierw musi ktoś być ze skuterem, aby inni mogli mu pomóc. jeśli jest jakiś problem, to zauważ że wszyscy starają się jak potrafią! jedni wiedzą więcej, drudzy mniej, ale wszyscy starają się jak potrafią. było już klika topiców w dziale "pomoc", i żaden nie pozostal bez odpowiedzi. nie może nikt napisać dokładnie "odkręć tą śrubkę na tyle i tyle a tą przykręć" jeśli nie ma skutera, jeśli ma to może już konkretniej pomóc. mało userów na naszym forum ma skutery, więc ta pomoc opiera sięraczej na ogólnej wiedzy technicznej, ale w miarę możliwości się pojawia! poza tym nawet ze swoim skuterem jeśli byś sie zarejestrował i pisał sensownie nikt by na ciebie nie bluzgał ani nie wytykał ;) jeśli uważasz że tu dyskryminują skutery, to postaraj się temu jakoś zaradzić a nie od razu wytykać i rozgłaszać. szczerze mówiąc to nic nie dzieje się bez przyczyny, i częściowo cię rozumiem skuterfan, ale nic nie zdziałasz stawiając sprawę na ostrzu noża... wydaje mi się że to forum potrzebuje kilku skuterowców, którzy będą mogli się podzielić swoją wiedzą na ich temat gdy znów jakiś gość napisze w dziale pomoc... a skoro nikt ze skuterem się nie rejestruje, to jak mogą mu pomóc ci którzy jak sam napisałeś zbytnio nie rozumieją jego konstrukcji?


to forum po reinstalce ruszyło całkiem niedawno, bo w marcu, więc może jeszcze się coś zmieni? poza tym gdybys w marcu tu zajrzał to na pewno by nie było tu żadnych
bluzgi
o ile teraz są, wtedy jakoś skuterowcy tu nie zaglądali...
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Marcin1993 » 9 sie 2007, o 17:54

Nie będziemy nic zmieniać. Nie ma takowej potrzeby. Myślę, że to koniec tego tematu.
Marcin1993
 

Postprzez Hiheek » 9 sie 2007, o 22:02

SkuteRfan napisał(a):W tym poście zamieszczam prośbe do administracji forum: Zmieńcie opis swojego forum z obecnego "Forum o motorowerach, skuterach i motocyklach"

Jak dla mnie to forum jest o skuterach bo jest wielu posiadaczy simsonów skuterów (w tym ja :D ) i kilku posiadaczy javek typ 20 (pancerek) które jak najbardziej zalicza sie do skuterów.
Simeq is the best of the best of the best.
Avatar użytkownika
Hiheek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 187
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 18:37
Lokalizacja: Poręba Dz.

Postprzez Piotrek » 9 sie 2007, o 22:07

Hiheek napisał(a):Jak dla mnie to forum jest o skuterach bo jest wielu posiadaczy simsonów skuterów


No co poradzimy? SkuteRfan tego nie rozumie..

A to, że "bluzgamy" na chińskie skutery to nie znaczy, że mamy coś do skuterów a już na pewno nie, że to forum nie jest o skuterach. My po prostu (jak każdy który choć troszkę zna się na technice) nie lubimy produktów oznaczonych "Made in China"

Swoją drogą to Marcin chyba coś powiedział:


Marcin napisał(a):koniec tego tematu


Tak, wiec proszę się do tego odpowiednio ustosunkować

Temat jałowy i nie ma co go ciągnąć.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing


Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości