Pochwały w tematach

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Pochwały w tematach

Postprzez Phantom » 15 lis 2011, o 10:06

U mnie się przycisk "pomógł" nie pojawił!
Załozyłem wątek w Pomocy, chłopaki odpowiedziały, a ja nie mogę im klic, bo nie mam na co...
Uprzejma prośba o naprawienie tej funkcji w moim koncie. :)
Jestem patriotą! Łapy precz od mojej Ojczyzny!!!

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Phantom
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2431
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 10:31
Lokalizacja: Gałąźnia
Pochwały: 19

Pochwały w tematach

Postprzez Pani Kontekstowa » 15 lis 2011, o 10:06

Pani Kontekstowa
 

Pochwały w tematach

Postprzez c64club » 15 lis 2011, o 11:58

Taki system pochwał jest lepszy od "plusów/minusów", które na forach o nieco mniejszej średniej wieku służą do przerzucania się nimi w "dyskusji" :) Szkoda tylko, że Ci, dla których się eksperty będą najbardziej "produkować", oleją kliknięcie "pomógł".
No i trochę brakuje pochwał za tutoriale, to był taki wyróżnik dobrego tuta.
Obrazek Gmole, przyczepki, wózki boczne, przeróbki moto? Taaaaak Toczenie, spawanie, elektryka i inna "rzeźba" - jak ktoś potrzebuje Obrazek

Sprzedam:
-części do silnika Jawki, prawie wszystkie, regenerowane lub nowe. @ komplety "flaków" i komplet karterów
Mój moto FAQ - fakty, mity, porady
Avatar użytkownika
c64club
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1408
Dołączył(a): 25 paź 2008, o 19:40
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 13
Pojazdy: Komar 2320, Ogar 200 z silnikiem Lifan 139, Kingway Naked 50, Romet K125 z wózkiem bocznym

Pochwały w tematach

Postprzez Piotrek » 15 lis 2011, o 12:57

Phantom, dzięki za spostrzeżenie, przyjrzymy się temu.

c64club napisał(a):No i trochę brakuje pochwał za tutoriale, to był taki wyróżnik dobrego tuta.


Administrator dalej ma możliwość dawania pochwał więc jak najbardziej za tutoriale użytkownik dalej może dostać pochwałę. To jest ten sam system co był, tylko rozbudowany o to że dodatkowo sam Użytkownik może dawać pochwały w swoich tematach jeśli jego zdaniem ktoś napisał zadowalające go odpowiedzi.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Pochwały w tematach

Postprzez c64club » 15 lis 2011, o 16:23

Chodziło o to specjalne wyróżnienie dobrych tutów, "zielony pasek" :)
Obrazek Gmole, przyczepki, wózki boczne, przeróbki moto? Taaaaak Toczenie, spawanie, elektryka i inna "rzeźba" - jak ktoś potrzebuje Obrazek

Sprzedam:
-części do silnika Jawki, prawie wszystkie, regenerowane lub nowe. @ komplety "flaków" i komplet karterów
Mój moto FAQ - fakty, mity, porady
Avatar użytkownika
c64club
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1408
Dołączył(a): 25 paź 2008, o 19:40
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 13
Pojazdy: Komar 2320, Ogar 200 z silnikiem Lifan 139, Kingway Naked 50, Romet K125 z wózkiem bocznym

Pochwały w tematach

Postprzez Phantom » 15 lis 2011, o 18:29

Jeszcze jedno pytanie - czy wcześniejsze pochwały przepadły? :)
Jestem patriotą! Łapy precz od mojej Ojczyzny!!!

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Phantom
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2431
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 10:31
Lokalizacja: Gałąźnia
Pochwały: 19

Pochwały w tematach

Postprzez c64club » 16 lis 2011, o 07:17

Tak. Ale teraz nie miałyby one znaczenia. Bo na 10 "starych" pochwał to trza było się "napracować", a zdobyć 10 nowych nie jest już taka sztuka i zaraz i tak co bardziej aktywni będą mieli po kilka-kilkanaście :) Szybko to odrobisz.

BTW drażni mnie to "Pomogłem? Kliknij!" w podpisach. Może by to tak gdzieś widocznymi literkami w dziale "pomoc" wrzucić, hahaha :D

Zdaje się, że nowe pochwały to punkty "pomógł" z silnika forum. Ideałem byłoby osobno "Pomógł: xx razy" i "Pochwał: xx" (tych od adminów). Takie wyróżnienie - dla aktywnych pomocników i aktywnych w inny sposób, np. tych, którzy potem mają szansę na zostanie adminem.
Obrazek Gmole, przyczepki, wózki boczne, przeróbki moto? Taaaaak Toczenie, spawanie, elektryka i inna "rzeźba" - jak ktoś potrzebuje Obrazek

Sprzedam:
-części do silnika Jawki, prawie wszystkie, regenerowane lub nowe. @ komplety "flaków" i komplet karterów
Mój moto FAQ - fakty, mity, porady
Avatar użytkownika
c64club
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1408
Dołączył(a): 25 paź 2008, o 19:40
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 13
Pojazdy: Komar 2320, Ogar 200 z silnikiem Lifan 139, Kingway Naked 50, Romet K125 z wózkiem bocznym

Pochwały w tematach

Postprzez Phantom » 16 lis 2011, o 09:22

c64club, tak tylko zapytałem z ciekawości, bo jeżeli komuś cos doradzam, to nie dla kolekcjonowania pochwał.
Pewnie że miło jak ktos doceni, że trzeba było poszukać książki, znaleźć w niej jakieś potrzebne wymiary żeby mu je podać itp, ale nie to jest najważniejsze. :)
Jestem patriotą! Łapy precz od mojej Ojczyzny!!!

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Phantom
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2431
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 10:31
Lokalizacja: Gałąźnia
Pochwały: 19

Pochwały w tematach

Postprzez c64club » 16 lis 2011, o 10:57

Wiem. Sam nieraz kopię w materiałach, a po odpowiedzi wydaje mi się, że tamten pytający po prostu jest leniwy i sam mógł się do tego dokopać. Bo już jestem taki dziwny, że zamiast uganiać się za pannami póki jeszcze resztki młodości, to grzebie w gratach i dzielę się wiedzą :P
Jeśli na danym forum (załóżmy radiowym) jakiś user ma 32 pochwały i odpowiedział w moim temacie, to jest to pewne wskazanie na odpowiedż prwdopodobnie kogoś mającego pojęcie o temacie.
Obrazek Gmole, przyczepki, wózki boczne, przeróbki moto? Taaaaak Toczenie, spawanie, elektryka i inna "rzeźba" - jak ktoś potrzebuje Obrazek

Sprzedam:
-części do silnika Jawki, prawie wszystkie, regenerowane lub nowe. @ komplety "flaków" i komplet karterów
Mój moto FAQ - fakty, mity, porady
Avatar użytkownika
c64club
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1408
Dołączył(a): 25 paź 2008, o 19:40
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 13
Pojazdy: Komar 2320, Ogar 200 z silnikiem Lifan 139, Kingway Naked 50, Romet K125 z wózkiem bocznym

Re: Pochwały w tematach

Postprzez dieludolfs » 19 lis 2011, o 12:10

Phantom napisał(a):U mnie się przycisk "pomógł" nie pojawił!
Załozyłem wątek w Pomocy, chłopaki odpowiedziały, a ja nie mogę im klic, bo nie mam na co...
Uprzejma prośba o naprawienie tej funkcji w moim koncie. :)

U mnie też nie działa :?
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Pochwały w tematach

Postprzez Piotrek » 19 lis 2011, o 13:31

c64club napisał(a):Ideałem byłoby osobno "Pomógł: xx razy" i "Pochwał: xx" (tych od adminów). Takie wyróżnienie - dla aktywnych pomocników i aktywnych w inny sposób, np. tych, którzy potem mają szansę na zostanie adminem.


Bardzo długo dywagowaliśmy nad tym jak ma działać ten system pochwał. Ponad chyba miesiąc czasu wszystko uzgadnialiśmy. Był nawet właśnie pomysł aby rozdzielić system na pochwały te od Adminów i te od Użytkowników. Jednak po głębszej analizie doszliśmy do wniosku, że tak zrobić nie można, ideą było aby pochwały od Użytkowników miały taką samą moc, popularność i prestiż jak te od Adminów, a żeby tak było trzeba było zlikwidować różnice między pochwałami od Adminów i Userów. I tak o to powstał ten system - każdy z Użytkowników w swoim temacie jest Adminem.

Dobrze zauważyłeś, że gdy wybieramy Admina to zwracamy uwagę na ilość pochwał. Tak będzie dalej i teraz. Jako Admini dalej dajemy pochwały za wzorową postawę (zapobieganie kłótniom, pomaganie młodszym, wyrozumiałość wobec nich), a Użytkownicy dodatkowo dają pochwały jeszcze za wiedzę (zresztą my jako Admini też możemy dawać za widzę - np. w Tutorialach, Downloadzie). Wzorowa postawa + wiedza = wzorowy Admin.

dieludolfs napisał(a):
Phantom napisał(a):U mnie się przycisk "pomógł" nie pojawił!
Załozyłem wątek w Pomocy, chłopaki odpowiedziały, a ja nie mogę im klic, bo nie mam na co...
Uprzejma prośba o naprawienie tej funkcji w moim koncie. :)

U mnie też nie działa :?

Zobacz to: viewtopic.php?f=1&t=27240&p=395942#p395942
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Pochwały w tematach

Postprzez dieludolfs » 19 lis 2011, o 14:40

hm, a jeżeli temat jest w Offtopic to tam można dawać też pochwały?
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Pochwały w tematach

Postprzez Komar Rider » 19 lis 2011, o 14:43

dieludolfs napisał(a):hm, a jeżeli temat jest w Offtopic to tam można dawać też pochwały?


Piotrek napisał(a):Działy, które podlegają udzielaniu pochwał to: Pomoc, Modyfikacje, Nasze pojazdy, o nas oraz MotoChat.


;)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Re: Pochwały w tematach

Postprzez dieludolfs » 19 lis 2011, o 14:45

Ok, Dzięki :D
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Pochwały w tematach

Postprzez Tomciosz » 19 lis 2011, o 18:55

Z tego co pamiętam to na starym skrypcie od 15 był adres email w motomaniacy.com Czemu zanikła ta opcja? :D
Jeżeli pomogłem, kliknij POMÓGŁ.

Romet Ogar 200 '89
ZZR Komar 2350-2351 ok 1974-75 [*]
"Ogary poszły w las..." S.Żeromski
"Gites było to słowo magiczne, słowo oznaczające
robotę tak dokładną i precyzyjną, że żadna maszyna ani przyrząd nie były w
stanie wykazać stopnia jej doskonałości." Baza sokołowska. Marek Hłasko

Każdy komar ma coś z kawasaki ZZR :P
Avatar użytkownika
Tomciosz
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 4996
Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 13:14
Lokalizacja: Biała Wielka i Sosnowiec
Pochwały: 88
Pojazdy: Ogar 200 Hyundai i30

Pochwały w tematach

Postprzez Łukasz. » 19 lis 2011, o 20:18

Tomciosz napisał(a):Czemu zanikła ta opcja? :D

Nie znikła, ale jest od 30 pochwał ;)
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości