ESTETYKA NA FORUM A PRACA MODERATORÓW

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

ESTETYKA NA FORUM A PRACA MODERATORÓW

Postprzez MotórzystaPRL » 9 lut 2013, o 11:59

Jak wszyscy widzą dział POMOC jest okupowany przez nowych użytkowników
Zakładacie po 20 tych samych tematów na które jest odpowiedź w innym dziale.
Kończy się to na tym że zajmujemy serwer i trzeba go powiększać.
A gdzie są moderatorzy? Którzy tak to wypisują z innymi na SB i nic nie robią?

Przykładem jest kilka tematów o rejestracji motoroweru kosztów eksploatacji przecież to wszystko było już poruszane nie wspomnę o pytaniach jaki pierwszy motorower i innych które też były poruszane.

Zresztą po co to pisać i tak znowu powiecie że ja się tylko czepiam i nie mam argumentów..

Niech wypowiedzą się inni..
KAWASAKI ER5 Z 1999R
Avatar użytkownika
MotórzystaPRL
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 293
Dołączył(a): 7 lis 2010, o 16:05
Lokalizacja: Kowalew
Pochwały: 3

ESTETYKA NA FORUM A PRACA MODERATORÓW

Postprzez Pani Kontekstowa » 9 lut 2013, o 11:59

Pani Kontekstowa
 

ESTETYKA NA FORUM A PRACA MODERATORÓW

Postprzez Tomek » 9 lut 2013, o 18:33

Można by zrobić wątek zbiorczy nt. pierwszego motoroweru i go podwiesić. Jeżeli ktoś i tak zrobiłby nowy temat, to dać ostrzeżenie. Nowe wątki są zakładane tylko dla tego, że nikomu nie chce się poszukać w starych tematach.
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

ESTETYKA NA FORUM A PRACA MODERATORÓW

Postprzez Siczka » 10 lut 2013, o 17:43

No to jest wkurzające właśnie ze 15 tematów zakładanych przez 15 użytkowników dotyczące jednego problemu... Przykładowo nawet i założyłem kiedyś w pomocy temat dotyczący tego, że mój 2350 przerywa na wysokich obrotach a odpala ładnie, z pierwszego ale mocy nie ma, wszystko opisane co i jak, odpowiedź na ten problem dostałem a chyba następnego dnia kolejny użytkownik i chyba ze stażem na forum nawet jak się nie mylę zakłada temat o identycznej nazwie, identycznym problemie, napisałem że już taki temat istnieje parę tematów niżej ale nic, on dalej swoje pisał w tym temacie a problem miał taki sam jak ja, który został już rozwiązany.
To jest jeden z wielu przypadków, bo właśnie tematy zakładane dotyczące wymiany żarówki nawet... Wystarczy ocenić najpierw co trzeba rozkręcić, żeby za dużo niepotrzebnie nie rozkręcić i żarówkę wiadomo jak wyjąc przecież, a to temat zakładany od razu, albo i jeszcze inne.
Pytanie takie czemu moderatorzy reagują i usuwają taki temat dopiero po tym, jak ktoś go zgłosi do osunięcia bo już taki temat był poruszany a nie jak sami zobaczą ze jest taki i taki temat który był już któryś raz z kolei poruszany? Bez obrazy, ale sami nic nie robią, tylko dopiero jak ktoś zaraportuje, tak samo jak z obrażaniem na chacie, że dopiero interweniują w jakiś sposób skuteczny czy nieskuteczny jak ktoś zaraportuje...
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo

ESTETYKA NA FORUM A PRACA MODERATORÓW

Postprzez Piotrek » 10 lut 2013, o 21:26

Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing


Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości