propozycja , ułatwienie

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Postprzez Adi.G. » 26 paź 2008, o 00:34

Piotrek napisał(a):Czemu, niedługo zamierasz przestać korzystać z SB czy co? :P



Nie żebym przestał, ale czas niesie nowe rozwiązania i to było bardzo dużym ułatwieniem.
Avatar użytkownika
Adi.G.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5172
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:22
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Pochwały: 1
Pojazdy: GSF650N TS150 MR232 50M2

Postprzez Pani Kontekstowa » 26 paź 2008, o 00:34

Pani Kontekstowa
 

Postprzez sutek » 26 paź 2008, o 10:48

Lepsze by było takie coś jak na czacie. Jest to na innym forum i wygląda jak SB a jak ktoś coś napisze to od razu wskakuje. :wink:
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Piotrek » 26 paź 2008, o 11:45

Adi.G. napisał(a):Otóż chodzi o automatyczne odświeżanie sht boba, było by to bardzo wielkim ułatwieniem, wiadomo dlaczego, nie każdemu się chcę klikać w "odśwież" co sekundę a niestety ja tak muszę robić i jest to dla mnie uciążliwe :/


Gotowe :-)

sutek14 napisał(a):Lepsze by było takie coś jak na czacie. Jest to na innym forum i wygląda jak SB a jak ktoś coś napisze to od razu wskakuje. :wink:


Wcale tak nie jest, że jak ktoś napisze to dopiero wtedy się odświeża. Tam również odświeża się co określony czas tylko, że w sposób bardzo dyskretny bo nie widać, że przeładowuje się strona tylko właśnie wygląda to jakby dochodził kolejny wpis. Ale mówię - to działa na tej samej zasadzie tylko inaczej wygląda. Zauważ, że pasek ładowania się strony skacze oraz, że wpisy mają opóźnienie.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości