Poszerzenie tematyki forum.

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Czy chcesz aby poszerzyć tematykę forum o samochody?

Tak
72
65%
Nie
39
35%
 
Liczba głosów : 111

Postprzez Mateusz » 13 sty 2008, o 18:24

marycha_zielarz napisał(a):bo wiecie, żeby to było o samochodach klasycznych, no to spoko loko :) ale niestety mam złe jakieś takie doświadczenia, bo co kto kupi auto to tak patrzy-a co ty tak ciągle przy tym komarku... poprostu patrzą na to jak na starego moplika, którym może i sami jeździli, ale inwestowali tylko w benzynę tudzież wodę kolońską czy denaturat i jeździli do zatarcia :]


Nie zawsze tak jest. Jak to ktoś powiedział, wszystko zależy od ludzi :yes:

Załóżmy że ja kupie sobie za ~2 lata samochód, dajmy na to że będzie to Golf 3. I co myślisz że wtedy sprzedam wierchowinę, i będę się wyśmiewał z Was? ;)

Dla niektórych to pasja, a pasja nie zmienia się z dnia na dzień
Ostatnio edytowano 13 sty 2008, o 18:32 przez Mateusz, łącznie edytowano 1 raz
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez Pani Kontekstowa » 13 sty 2008, o 18:24

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Koner » 13 sty 2008, o 18:26

Przecież na forum jest kilku użytkowników która ma samochody,nadal jeździ na jakimś motorku i z nikogo się nie wyśmiewa.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Mateusz » 13 sty 2008, o 18:33

Przecież na forum jest kilku użytkowników która ma samochody,nadal jeździ na jakimś motorku i z nikogo się nie wyśmiewa.


Dokładnie, więc lęk że ktoś się będzie z kogoś wyśmiewał jest raczej nie potrzebny :P

P.S
A motorka i tak nie sprzedam :twisted:
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez endek » 13 sty 2008, o 18:54

dodanie dodatkowych kategori moze sprzyjac jeszcze wiekszej popularnosc i tego forum noi co za tym idzie wiecej użytkowników :yes: :wink:

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Rajfus » 13 sty 2008, o 18:59

ja jestem na nie bo forum straci to "coś" i moim zdaniem tematyka motorowerowa podupadnie :?
Avatar użytkownika
Rajfus
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 260
Dołączył(a): 19 maja 2007, o 16:29
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Pojazdy: Romet Ogar 200 "bzyk"

Postprzez Koner » 13 sty 2008, o 20:25

Rajfus napisał(a):moim zdaniem tematyka motorowerowa podupadnie :?

Raczej nie podupadnie bo przecież większa część ,jak nie wszyscy użytkownicy zachowają swoje motorowery i nadal będzie o czym pisać a samochody będą tylko małym dodatkiem :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Rajfus » 13 sty 2008, o 20:30

jak samochody mają być małym dodatkiem to ok ale i tak ten pomysł nie szczególnie mi się podoba :)
Avatar użytkownika
Rajfus
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 260
Dołączył(a): 19 maja 2007, o 16:29
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Pojazdy: Romet Ogar 200 "bzyk"

Postprzez endek » 13 sty 2008, o 20:36

tez tak sądze jak koner w końcu nadal i my bedziemy pisac o motorkach a o samochodach ktos inny lub równiez i my ale w mniejszym stopniu (tak mnie sie wydaje).pozdro

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Mariusz » 13 sty 2008, o 21:09

no dobra, że ci obecni userzy to wiem że nie zmienią sie, ale chodzi mi o nowych, którzy niekoniecznie zaznali w młodości szczęścia z posiadania motoru ;) wiem że są różni ludzie, i nie mogę zakładać że wszyscy będą sie naśmiewać z motorów, bo podejrzewam że nawet 10% by sie nie naśmiewało, ale chodzi mi o te 10%, bo o ile teraz są to najwyżej dzieci neo i skuterów, to ich można po prostu zignorować. są też tacy którzy na początku chcą mieć moto póki jeździ, ale są młodzi i mamy na nich wpływ, wiem coś o tym bo wydaje mi sie że sam taki byłem kiedyś ale się zmieniłem ;) ale na starszych wpływu nei mamy, bo wtedy pokazują ukrytego w sobie dzieciaka i piszą "widzisz, co sie odzywasz że moje auto to WT, ja mam auto, a ty póki co *** "jakimś" komarkiem"... a nie ukrywajmy że tacy ludzie są, i co najgorsze są to ludzie od nas starsi... bo dzieciom można wiele wybaczyć, ale starszym od siebie?tego się boję, tak naprawdę jeszcze nie zagłosowałem, bo to jest sprawa warta głębszego przemyślenia... niesie ze sobą wiele pozytywnych zmian, i jeśli będziemy mieli szczęście to atmosfera wręcz się polepszy bo przyjdą np. miłośnicy klasyków któzy z łezką w oku wspominają czasy swojego pierwszego moto (może sic ale co mi tam :P ), ale nie można ukrywać że jest też gorszy scenariusz... więc chyba nie oddam swojego głosu, bo sam jestem niezdecydowany...
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Piotrek » 14 sty 2008, o 02:32

marycha_zielarz napisał(a):dzieci neo i skuterów, to ich można po prostu zignorować [..] ale na starszych wpływu nei mamy, bo wtedy pokazują ukrytego w sobie dzieciaka


Tak samo jak teraz traktujemy dzieci neo tak samo bodziemy traktować starszych zachowujących się jak dzieci. Zresztą czy teraz jakiegoś trolla pytamy się o wiek? Nie - liczy się to, że jest debilem i tyle. W każdym przypadku debilizmu postępujemy identycznie - ignorancja (to z Waszej strony) i ostre morały na PW (to z strony administracji) :D

W internecie nie ma zróżnicowania na wiek - tylko na zachowanie.

Tak, więc o to się nie martwcie :yes:
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Mariusz » 14 sty 2008, o 03:27

heh, ten tekst akurat napawa mnie optymizmem :) ale i tak przynajmniej ja jestem dalej sceptycznie nastawiony, ci userzy którzy są teraz mogą spokojnie pogadać o autach w topicach które mamy, ale z pewnością najdą nowi, nie wiemy jacy, i to sie właśnie okaże... i to będzie w sporym stopniu loteria, i tego sie boję :P ale skoro admini sie nie boją :) ja i tak coraz mniej czasu spędzam na forum ze względu na szkołę...
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Barthezz » 14 sty 2008, o 10:04

Ja głosowałem na tak- Doswiadczeni Motomaniacy pisali by Tutoriale na temat samochodów ja bym tego czytał i sie uczył :) Więc to wyjdzie bardziej na dobre niż na złe :)
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Postprzez pawel15 » 14 sty 2008, o 10:15

Barthezz napisał(a):Doswiadczeni Motomaniacy pisali by Tutoriale na temat samochodów ja bym tego czytał i sie uczył

To to byłoby dobre :D
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez Wojteeek » 14 sty 2008, o 11:12

Hmm... Do mnie trafiają argumenty obu stron, nie umiem się zdecydować...

Ale fakt faktem, że utracimy ten klimat fora motocyklowego ( zlot :wink: ), a z drugiej strony racja - ewolucja - za 2 lata na prawko zdaje więc będzie auto , i jesli forum dalej będzie istnieć ( a czemu by nie miało :) ) to będę się dalej na nim udzielał ( bo może po 18 zrobię również prawko na motocykle i kupie jakąś MZ czy TSkę czy Kobuza :twisted: )...
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Mariusz » 14 sty 2008, o 20:37

po co ci kobuz jak masz gazelkę :) odpicuj i będzie dopiero maszyna :) no ale forum motorowerowe, bo motocykle się zdarzają sporadycznie na tym forum, a samochodowe to całkowicie dwa inne światy... no niestety, ale i forum się zmieni...
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 425 gości