Poszerzenie tematyki forum.

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Czy chcesz aby poszerzyć tematykę forum o samochody?

Tak
72
65%
Nie
39
35%
 
Liczba głosów : 111

Postprzez Marcek » 14 sty 2008, o 20:43

marycha_zielarz napisał(a):no niestety, ale i forum się zmieni...

Raczej nie - moim zdaniem nie przybędzie zbyt wielu nowych użytkowników wyłącznie z samochodami, nowe działy (o ile powstaną) będą służyć głównie forumowiczom, którzy mają 2 i 4 kółka.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Pani Kontekstowa » 14 sty 2008, o 20:43

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Piotrek » 14 sty 2008, o 21:40

Marcek napisał(a):moim zdaniem nie przybędzie zbyt wielu nowych użytkowników wyłącznie z samochodami, nowe działy (o ile powstaną) będą służyć głównie forumowiczom, którzy mają 2 i 4 kółka.


Dokładnie - po prostu robimy to dla Was abyście za rok, dwa nie musieli rezygnować z tego forum bo okaże się, że tematyka jednak jest za wąska.

Ten pomysł nie wziął się znikąd. Po prostu zaobserwowaliśmy, że ostro zaczynacie interesować się tematyką czterech kółek i nie ma formalnego miejsca na te dyskusje. Dlatego takie miejsce trzeba na mus stworzyć.

A żeby user jakiś z tego przyszedł to wątpimy. Zanim google zauważy tą "zmianę" to minie cho cho czasu. A po drugie to for ogólno-motoryzacyjnych jest mnogo i są to fora które wypracowały już sobie wysoką pozycję w google. Tak, więc zanim google zauważy tą naszą "zmianę" to i tak ulokuje nas prawie na samym końcu wyników wyszukiwania.

To jest czysto dla Was.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Mariusz » 14 sty 2008, o 21:57

no to zdecydowanie zmieniło moje podejście do tej sprawy :) ale "my" też się zmieniamy... starsi będą odchodzić także z innych względów niż wąska tematyka, choćby i braku czasu, a wtedy pozostaną nastolatki z subforami samochodowymi :P nie oddam głosu, bo dalej nei jestem zdecydowany :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez kleszczyk » 14 sty 2008, o 22:43

Ja też zmieniłem zdanie po tej wypowiedzi. Sam będe miał samochód i fajnie żeby można było o nim pisać na forum, tylko bałem się, że nie będzie tej atmosfery jaka jest teraz. Szkoda, że zagłosowałem na nie. Teraz chętnie zmieniłbym decyzje.
Avatar użytkownika
kleszczyk
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 717
Dołączył(a): 23 lis 2007, o 22:14
Lokalizacja: Chorzenice / Częstochowa

Postprzez Alonzo » 14 sty 2008, o 22:46

a ja nadal jestem niezdecydowany boje sie ze ta czesc motocyklowa straci na znaczeniu na rzecz tej samochdowej, w koncu to ona powinna byc glowna a samochodowa tylko dodatkiem jesli tak bedzie zchowane to chyba sie zdecyduje
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Koner » 14 sty 2008, o 22:50

Alonzo przecież wszyscy od razu nie zaczną pisać o samochodach bo jest tylko kilku użytkowników posiadających auta.A że większość z nas na pewno zostanie to dalej będziemy pisać o motorkach :) I nawet jak ktoś dojdzie to zapewne będzie to osoba która jeszcze nie ma prawa jazdy(bo większość na forum to właśnie takie osoby)i na pewno będzie o czym pisać :D :wink:
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Wojteeek » 14 sty 2008, o 23:17

W sumie to jakoś i wcześniej się pisało i o samochodach i problemach z nimi i o innych problemach (sposób na chorobe :D - ziemniak :D )...
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Mr.Rezystor » 16 sty 2008, o 20:41

Ja zagłosowałem na tak, bo jednak większość z nas za jakiś czas kupi sobie samochód, i wtedy mogą zacząć się poważniejsze problemy.
http://motoalbum.pl/uzytkownik/4057/pojazdy

Kategoria A,B zdana za pierwszym strzałem :D
Avatar użytkownika
Mr.Rezystor
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 28 kwi 2007, o 07:32
Lokalizacja: Witkowice 20km od Częstochowy.
Pojazdy: Audi 100 2.8

Postprzez endek » 17 sty 2008, o 18:07

Mr.Rezystor napisał(a):Ja zagłosowałem na tak, bo jednak większość z nas za jakiś czas kupi sobie samochód, i wtedy mogą zacząć się poważniejsze problemy.


problemy? :D hehe to kupuje sie cos pożądnego no chyba ze ktos lubi stale grzebac no i nazywac je momgopchomgo :D

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Barthezz » 17 sty 2008, o 20:41

Ja moge mieć malucha bo tato juz na wkacjach sie mnie pytał czy nie chce malucha. Wtedy głupi powiedziałem nie. Teraz biedak stoi na dworze i nikt nim nie jeździ. Ale na wakacjach wsadze akumulator pojeżdze troche i zaczne coś grzebać w nim ;] Tylko szkoda że nie ma papierów;/
Jednak chce żeby rozszerzyć tematykę forum na cztery kułka. :)
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Postprzez kretxxxx » 13 lut 2008, o 13:30

Ja zagłosowałem na tak, będzie więcej ludzia, nowe pytania i odpowiedzi.

A poza tym ludzie po jakimś czasie kupują samochody i nie interesują się tak bardzo jednośladami. Ale czemu by mieli nas opuszczać ???

Uważam że to bardzo dobry pomysł :wink:
kretxxxx
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 12 lut 2008, o 08:48
Lokalizacja: Gomunice

Postprzez KLINAR » 13 lut 2008, o 15:33

problemy? hehe to kupuje sie cos pożądnego no chyba ze ktos lubi stale grzebac no i nazywac je momgopchomgo

To ze dasz wiecej pieneidzy nie znaczy ze dobrze kupiłeś, wiem po samochodach jakie sa u mnie w pracy na warsztacie, i jak sie rozmawia z wlascicielem to bardzo czesto jest tak ze samochod mial duza cene to ktos kombinowal... dam wiecej bedzie chodzil a zdazaly sie takie usterki ze glowa mala... A potem klepiesz sie po glowie i myslisz czemu nie kupiles czegos tanszego bo tu czesci drogie :P
Tak samo jak niektorzy mysla ze jesli dadza samochod do autoryzowanego serwisu to bedzie dobrze zrobione, a tez pracowalem w serwisie i dobrze wiem ze tak nie jest :P Pozatym np ostatnio przywiezli do nas Golfa 4, w autoryzowanym serwisie rozlozyli silnik, spadl im wal a tu cos pogubili i zostawili w spokoju :mrgreen:
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Mr.Rezystor » 14 lut 2008, o 09:16

KLINAR napisał(a):ozatym np ostatnio przywiezli do nas Golfa 4, w autoryzowanym serwisie rozlozyli silnik, spadl im wal a tu cos pogubili i zostawili w spokoju :mrgreen:

Niezłe cwaniaki heh :D:d .


problemy? :D hehe to kupuje sie cos pożądnego no chyba ze ktos lubi stale grzebac no i nazywac je momgopchomgo :D

Na razie myślałem o 125p, to taka decyzja poważniejsza. Ale gdy tata zmieni samochód dostanę za darmo astrę. Ta jest mało awaryjna. Tylko ta pieprzona blacha w prawym tylnym nadkolu. :/ A gdyby mi się okazja trafiła, to kaszlakiem nie pogardzę :D:D :mrgreen:
http://motoalbum.pl/uzytkownik/4057/pojazdy

Kategoria A,B zdana za pierwszym strzałem :D
Avatar użytkownika
Mr.Rezystor
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 28 kwi 2007, o 07:32
Lokalizacja: Witkowice 20km od Częstochowy.
Pojazdy: Audi 100 2.8

Postprzez radi126 » 3 mar 2008, o 09:18

jestem za. Zawsze można się czegoś nowego nauczyć.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Jest bóg, czy go nie ma?
Nie ma... nie ma... nie ma... nie ma...
Nie ma boga
Jest MOTÓR
Avatar użytkownika
radi126
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1574
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 11:14
Lokalizacja: Mońki

Postprzez Rafał » 3 mar 2008, o 09:44

jestem za.Troche sie boje że o motorach już nikt nie będzie pisał ale trzeba spróbować.Rozwój jest wpisany w tak cudowne forum :-)
Avatar użytkownika
Rafał
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 575
Dołączył(a): 14 sty 2008, o 20:17
Lokalizacja: Trawniki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 453 gości