Współpraca z MotoManiakami

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Współpraca z MotoManiakami

Postprzez Piotrek » 29 kwi 2007, o 17:31

Nareszcie opracowaliśmy skrypt dzięki któremu linki do stron które współpracują z MotoManiakiami będą umieszczanie na stronie głównej naszego forum, zaraz nad ShoutBoxem.

Tak to wygląda (kliknij aby powiększyć):

Obrazek

Co trzeba zrobić aby znalazł tam się link do Twojej strony?
- wystarczy, abyś rozpoczął współpracę z naszym forum!

A na czym to polega?
- na tym, że jeśli masz swoją stronę (niestety nie może to być blog a sama strona musi sobą coś prezentować tzn. musi posiadać nie naganą grafikę oraz porządną treść. A co najważniejsze nie może to być taka całkowicie nowa strona - jednym słowem musi ona być już dość popularna, jak łatwo się domyśleć wymagane jest aby to była strona tematycznie zbliżona do tematyki naszego forum) wtedy w menu głównym dajesz linka: Forum i ten link kieruje na adres: http://www.motomaniacy.com A jeśli masz już forum to starym i dobrze nam znanym sposobem fuzjujesz (łączysz) swoje forum z naszym.

Na czym polega fuzja (łączenie się) for?
- polega to na tym iż głośno ogłaszasz użytkownikom Twojego forum iż fuzjujesz z forum http://www.motomaniacy.com i w konsekwencji czego Twoje forum niedługo zastanie zamknięte a użytownicy zaczynają korzystać z http://www.motomaniacy.com

Oto przykład forum po fuzji: http://www.komarki.fora.pl

Proste i logiczne, prawda? :)

I tym oto sposobem link do Twojej strony trafia na stronę główną naszego (wtedy już i Twojego) forum w "Strony współpracujące z forum"

Dodatkowy plus to ranga jaką dostajesz: *supporting.

Dawanie linka na stronie głównej naszego forum oraz wyróżnienie użytkownika nadając mu tą rangę to jedynie symbolika bo głównym celem współpracy/fuzji jest chęć stworzenia wielkiego forum, którego i Ty możesz być współtwórcą dzięki właśnie takiej współpracy. Radość z takiego dzieła to największa nagroda.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3685
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Opel Vectra B, 2000 Edition

Współpraca z MotoManiakami

Postprzez Pani Kontekstowa » 29 kwi 2007, o 17:31

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości