Ogłoszenie

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Ogłoszenie

Postprzez Piotrek » 28 maja 2008, o 13:17

Pewnie wiecie, że miałem z Marcinem "małe" nieporozumienie. Niestety ale odbiło się to dużym echem i tak oto Marcin nie jest już administratorem tego forum... Żeby nie było zbędnych pytań powiem, że żaden z nas nie przyczynił się do tej sytuacji bezpośrednio czy też z premedytacją. Po prostu nie mogliśmy już dalej współpracować - mieliśmy dwa totalnie odmienne podejścia do wielu zagadnień jak i różne wizje. Gwoździem do trumny naszej współpracy było tworzenie tego nowego serwisu. Ewidentnie to nam uświadomiło, że nie możemy ze sobą współpracować i musi nastąpić jakiś rozłam. Dlatego tak też się stało. Forum trzeba prowadzić a nie spierać się.

Dobra - było minęło a forum musi dalej istnieć.

Tyle wprowadzenia w temat. Przejdę teraz do meritum.

Jak wiadomo forum jest duże i zarządzanie nim przez jedną osobę to wielkie nieporozumienie. Coś po prostu nie realnego do realizacji. Jeszcze jak współpracowałem z Marcinem byliśmy zdania iż musi dołączyć do nas przynajmniej jeszcze jeden Admin. Tak, więc w tej sytuacji bezdyskusyjne jest, że jeśli forum ma dalej funkcjonować jak do tej pory to musi mi ktoś pomóc.

- Szukałem Użytkownika, który na pewno jest aktywny, żeby nie powiedzieć bardzo aktywny w życiu forum.
- Szukałem Użytkownika, którego posty zawsze coś wnoszą do tematów, który jak coś napisze to bezdyskusyjnie można brać to za pewnik i śmiało iść do garażu aby to realizować :-).
- Szukałem Użytkownika, z którym nigdy nie było najmniejszych problemów, nigdy nie prowokował ani nie kontynuował kłótni. Zawsze brał prośbę Admina pod uwagę.
- Szukałem Użytkownika, który pomagał nam już wcześniej w prowadzeniu forum - np. jak znajdował jakiś temat wart uwagi Admina to zamiast go głupio komentować, po prostu przysyłał nam linka abyśmy się nim zajęli.
- Szukałem Użytkownika na którym zawsze jako Administracja mogliśmy polegać.

Osób spełniających takie wymogi jest bardzo wielu na naszym forum ale niestety tylko niewielu spośród nich jest pełnoletnich. A to niestety bezdyskusyjnie główny wymóg. Bowiem osoba administrująca forum musi prawnie odpowiadać za swoje czyny.

Tak, więc miałem listę paru osób równorzędnie godnych tego stanowiska.

Wybrałem Marcka, argumentem decydującym na wybraniu jego spośród wyodrębnionych osób godnych tego stanowiska było to, że Marcek z naszym forum był dosłownie od zawsze. A po drugie jak dawno, dawno temu fuzjowaliśmy z jego forum to miał obiecaną rangę Admina. Nigdy jej nie dostał. Bo nigdy mu na niej nie zależało - widocznie robił to dla idei a nie dla rangi.

Proces zwiększania grona Adminów na pewno się nie zakończył. Forum cały czas rozwija się i stwarza coraz większe wymogi w kwestii poświęcania mu czasu. Tak, więc werbowanie kolejnych adminów jest nieuniknione. A, więc ten kto domyśla się, że zasługuje na to stanowisko na pewno przy najbliższym werbowaniu może liczyć, że zostanie złożona mu odpowiednia propozycja :-)

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Ogłoszenie

Postprzez Pani Kontekstowa » 28 maja 2008, o 13:17

Pani Kontekstowa
 

Postprzez pawel15 » 28 maja 2008, o 15:18

Ale poprzedni admin Marcin nie rzucił naszego forum- chyba będzie tutaj zaglądał?
A co do wyboru nowego admina to chyba nie było nikogo lepszego na to miejsce niż Marcek. Osoba odpowiedzialna, nie niewszczynająca żadnych kłótni oraz nie uczestnicząca w żadnych kłótniach. Świetny wybór :).
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez Marcek » 28 maja 2008, o 15:38

Chyba wypada mi zabrać tu głos ;)
Na początku chciałem podziękować Piotrkowi za miłe słowa oraz za wprowadzenie mnie w temat.
Zdaję sobie sprawę, że wziąłem na siebie ogromną odpowiedzialność - Motomaniacy mają ugruntowaną dobrą opinię. Obiecuję, że zrobię wszystko żeby jej nie zepsuć, a wręcz przeciwnie - dalej umacniać dobrą "markę".
Proszę Was drodzy Użytkownicy o wsparcie i wybaczanie błędów, jakie (zwłaszcza początkowo) mogę popełniać.
Postaram się jak najlepiej wypełniać powierzoną mi funkcję.
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Koner » 28 maja 2008, o 15:46

Marcek po pierwsze to gratuluję awansu :wink: A na samym początku nie ma co się martwić o wpadki i błędy.Wystarczy przeczytać to co napisał Piotrek i od razu wiadomo że będzie dobrze a z czasem nawet lepiej :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez kleszczyk » 28 maja 2008, o 16:51

Ja również gratuluję, bo od kiedy Tu jestem, to zawsze jak ktoś pisał taki sam temat to Marcek dawał linki do tych tematów.

Nie przejmuj się pierwszymi niepowodzeniami. Zawsze takie muszą być :wink:

GRATULUJĘ Marcek jeszcze raz :!:
Avatar użytkownika
kleszczyk
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 717
Dołączył(a): 23 lis 2007, o 22:14
Lokalizacja: Chorzenice / Częstochowa

Postprzez Conqeror » 28 maja 2008, o 17:25

Piotrek napisał(a):Pewnie wiecie, że miałem z Marcinem "małe" nieporozumienie.


Napewno chodziło o kase , no cóż nei dziwie się bo pieniądze są bardoz destrukcyjną siła , wiem z własnego doświadczenia

Piotrek napisał(a):Proces zwiększania grona Adminów na pewno się nie zakończył


W takim razie wysuwam swoją kandydature :>
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez Tomciosz » 28 maja 2008, o 17:27

No ja bym uważał z tak bezpodstawnymi krytykami.
Jeżeli pomogłem, kliknij POMÓGŁ.

Romet Ogar 200 '89
ZZR Komar 2350-2351 ok 1974-75 [*]
"Ogary poszły w las..." S.Żeromski
"Gites było to słowo magiczne, słowo oznaczające
robotę tak dokładną i precyzyjną, że żadna maszyna ani przyrząd nie były w
stanie wykazać stopnia jej doskonałości." Baza sokołowska. Marek Hłasko

Każdy komar ma coś z kawasaki ZZR :P
Avatar użytkownika
Tomciosz
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 4996
Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 13:14
Lokalizacja: Biała Wielka i Sosnowiec
Pochwały: 88
Pojazdy: Ogar 200 Hyundai i30

Postprzez Mateusz » 28 maja 2008, o 17:32

Najbardziej słuszna osoba na najwyższym stanowisku! Ciesze się że wybór padł na Marcka. Jednocześnie gratuluje i życzę powodzenia na nowej "posadzie" ;)
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez Conqeror » 28 maja 2008, o 17:35

Tomciosz napisał(a):No ja bym uważał z tak bezpodstawnymi krytykami.



widze że sie nei znasz na żartach . Jets dobrze
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez Konik » 28 maja 2008, o 18:32

Marcek GRATULUJE ! :) Piotrek Tobie też gratuluje świetnego wyboru :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Konik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5415
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 08:34
Pojazdy: Jawa 50, WSK 125 M06-Z, Octavia RS, Honda Civic VI 5D MB2 97'


Postprzez Koner » 28 maja 2008, o 19:13

Ja jeszcze coś dodam,skoro zaszła tak zamiana może dla formalności przydało by się trochę zmienić ten temat http://www.motomaniacy.com/viewtopic.php?t=2 :wink: Oczywiście to tylko moja sugestia.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez parcelak » 28 maja 2008, o 19:59

Gratuluję Marckowi :) Jest to najlepszy wybór. Życzę powodzenia w pracy :)
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez Piotrek » 28 maja 2008, o 20:00

Koner napisał(a):Ja jeszcze coś dodam,skoro zaszła tak zamiana może dla formalności przydało by się trochę zmienić ten temat viewtopic.ph...ic.php?t=2 :wink: Oczywiście to tylko moja sugestia.


Słuszna uwaga - temat wyedytowany. Dzięki.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Komarcio » 28 maja 2008, o 21:16

No to Marcek gratuluję! :) Jak najbardziej odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Następna strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 87 gości