GILERA

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Postprzez filip32 » 1 cze 2007, o 09:51

nie bierz :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock:
Avatar użytkownika
filip32
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 752
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 13:04
Lokalizacja: Brzozów

Postprzez Pani Kontekstowa » 1 cze 2007, o 09:51

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Mariusz » 1 cze 2007, o 13:08

nie bierz Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Shocked Shocked Shocked


ten skomentował...
Gilera nei ma takiej renomy jak Cagiva czy Aprilia, i chodzą pogłoski że się psuje... co do tego psucia to nie wiem czemu akurat gilery skoro rynek od kilku lat jest już tak zunifikowany że połowa sprzedawanych motorowerów jeździ na takim samym silniku, a zawiechy projektują i wykonują profesjonalne firmy. nie wnikam skąd się takie komenty wzięły, jeśli jednak się ich boisz to polecam się rozejrzeć za Rieju ;) widziałem kiedyś w akcji ten sprzęcik i chodził naprawdę ładnie, nie miał ostrych śladów zużycia pomimo że właściciel (kolega kolegi... dlatego nie miałem się okazji tym przejechać :/ ) jeździł nim sporo w terenie.
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez endek » 1 cze 2007, o 22:16

no ja również nie mam nic przeciwko gilerom tyle tylko żę wolałbym DT125 na 50 bo w tej cenie znajdzie się naprawde niezłą
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Poprzednia strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 327 gości