Ścigacze

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Postprzez endek » 12 cze 2007, o 16:28

za 13 tys to jakiego miałbym ścigacza 8) :P

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Pani Kontekstowa » 12 cze 2007, o 16:28

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Komarcio » 15 cze 2007, o 18:32

tak, tylko ze do prawka brakuje mi jeszcze 4 lat
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Mariusz » 15 cze 2007, o 23:39

jak na 14nasto latka to wielki jesteś :P no ale nic. na takich sprzętach pohasał byś sobie nieźle, a jeśli prędkość za mała to zawsze można się w łukach bawić w coraz szybsze przejeżdżanie :P jeśli będziesz brał używkę to bezpieczniej by było jakąś nietuningowaną wtedy jest większa szansa że jeździł tym "burżujski szpaner" a nie "młody gepard" :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Alonzo » 16 cze 2007, o 10:43

nie lubie scigaczy, sa brzydkie jak dla mnie, i jakos mnie nie podnieca predkosc ponad 200km/h, co z tego ze to ma ponad 100km jak praktycznie zadnej przyjemnoisci nie ma(przynamniej dla mnie) poporstu odkrecasz gaz i jedziesz :]
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Jakub Knight » 16 cze 2007, o 10:50

Alonzo napisał(a):nie lubie scigaczy, sa brzydkie jak dla mnie, i jakos mnie nie podnieca predkosc ponad 200km/h, co z tego ze to ma ponad 100km jak praktycznie zadnej przyjemnoisci nie ma(przynamniej dla mnie) poporstu odkrecasz gaz i jedziesz :]
Mnie sie tez za bardzo to biepodoba,ale kwestia gustu :wink:
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Alonzo » 16 cze 2007, o 10:53

no jasne wszystko jest kwestia gustu bo nie jestesmy tacy sami :] kazdemu co innego sie podoba, a ja wyrazilem swoje zdanie :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez adam » 16 cze 2007, o 10:57

ja tam wole co innego wienc jak ALONZO napislal kwetia gustu
Avatar użytkownika
adam
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 282
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 11:00
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Postprzez Mariusz » 16 cze 2007, o 12:04

nie lubie scigaczy, sa brzydkie jak dla mnie, i jakos mnie nie podnieca predkosc ponad 200km/h, co z tego ze to ma ponad 100km jak praktycznie zadnej przyjemnoisci nie ma(przynamniej dla mnie) poporstu odkrecasz gaz i jedziesz :]

nie pomyliłeś z skuterami? zauważ że obecnie ścigacze obsługuje się identycznie jak crossy, endura, choppery, turystyki, czy nawet simsony :P prawa manetka-gaz, lewa bezczynna, prawa dźwignia hamulec przedni, lewa to sprzęgło, prawy pedał to hamulec tylni, lewa dźwigienka od biegów... cała filozofia, i w ścigaczach nie jest inaczej. mnie się wydaje że np. jazda turystykiem czy czoperem jest nudna, no bo ścigaczem też da się jechać na trójce 60km/h przy 3000obr, czyli jak w/w pojazdami, ale za to czoperem i turystykiem nie da się jechać jak ścigaczem. nie ma przyjemności z mocy? to po co tuningujesz jawkę? może przykład trochę za ostry dałem, ale gdybyś jeździł 60 konną 400, to po kilkunastu miesiącach by ci się znudziła, i chciałbyś coś mocniejszego, np. 600. podobnie pewnie było z tobą i jawką/komarem. czy jak się uczyłeś jeździć nie uważałeś że te sprzęty sa niesamowite? mocne i wogóle, pedałować nie trzeba... nie wiem jak ty, ale ja jak pierwszy raz na asfalt wyjechałem to byłem zaskoczony mocą komara, i nie potrzebowałem niczego mocniejszego na kilka tygodni. podejrzewam że gdybyś się przejechał 100konnym sprzętem to też byś zmienił zdanie ;)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Wojteeek » 16 cze 2007, o 12:12

ale ja jak pierwszy raz na asfalt wyjechałem to byłem zaskoczony mocą komara, i nie potrzebowałem niczego mocniejszego na kilka tygodni.


To sie nazywa ewolucja/dorastanie do sprzetu :)

Tez tak mialem...
Na poczatku - Komar - szczyt marzen... Ta moc... Ta predkosc ( balem sie 2ki wrzucic w sumie )...
Pozniej 50t1 - predkosc taka sama ale ta moc... we 2 bez problemu sie jezdzilo... Pod kazda gorke... Spod swiatel nikt szans nie mial...
Pozniej szczytem marzen byla jawka/ogar 200...
Pozniej Chart... Kierunki, stop, 3 biegowa skrzynia, akumulator, przednie zawieszenie lux itp...
Teraz jak mam Charta to tez zastanawiam sie nad Simsonem ( ale mnie nie stac a to w sumie to samo jest... )

Zaloze sie ze jak bym Simsona dostal to po jakims czasie nad jakims japonczykiem 50 lub 80/50 sie zastanawial...

Wiec cokolwiek bys mial zawsze bedziesz marzyl/zastanawial sie nad czyms lepszym :)
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Alonzo » 16 cze 2007, o 12:23

wiesz jakwe tuningowalem bo od poczatku mnie wkurzalo przyspieszenie :P chcialem jej dodac mocy na wolnych no i nie ukrywam ze chcialem tez predkosci, ale komara zauwaz ze wogole nie tuningowalem a jakos mi moc starcza :P co prawda chcialbym cos mocniejszego ale nie wymienic, a scigacze to wiem ze nie sa automaty, ale to jest kawal plastiku z mocnym silnikiem, absolutnie mnie cos takiego nie kreci, co z tego ze po odkreceniu manetki staje deba na ostanim biegu przy 150km/h, ja tam wole sobie jechac jawka 50km/h a miec z tego przyjemnosc :D a ze tobie sie podobaja to dobrze, kwestia gustu jeszcze raz napisze :D
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Junak » 16 cze 2007, o 13:16

ja tam uważam że scigacz to dorosła wersja skutera z biegami. Mi moc mjego komara wystarczy, 50 wyciąga i jest git. Jechałem simsonem 4 biegowym poczułem te moc jechałem koło 60 ale jakoś mnie to bardzo nie ekscytowało. poczyemtą większą moc i juz. Ja mam zamiar sobie kiedyś kupić junaka albo shl i mi to starczy
Junak - legenda polskich szos
Avatar użytkownika
Junak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 866
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 20:46
Lokalizacja: Kruszyna(koło Sulechowa)
Pojazdy: FSO 125p, Komar, Junak M10, Jawa TS350

Postprzez ronio » 16 cze 2007, o 16:25

Komara nie stuningowałeś bo masz juz stuningowana jawke, masz sie na czym wyżyć
KOMAR'74
Suzuki GSXR 1000 K5
BMW E32 735i
ronio
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1941
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:59
Lokalizacja: Szczytno

Postprzez Alonzo » 16 cze 2007, o 16:27

nie tuningowalem dlatego ze komar ma byc oryginal :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Wojteeek » 17 cze 2007, o 14:27

Ano :) Zwykle tak jest - 1 sprzet full tuning a 2 full oryginal...

Pare osob tak ma na forum - Alonzo, Marcek i inni :)

I w sumie dobre podejscie :) Tez tak zrobie ale jak zdobede 3 sprzeta ( szukam jakiegos sztywniaka po zlomach :) )
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Mariusz » 17 cze 2007, o 14:41

no właśnie, a to dlatego że jazda w pełni oryginalnym sprzętem na codzień nie jest zbyt ciekawa... poza tym szkoda 100% oryginała na co dzień,...
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 313 gości